Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди няколко дена получих R9 280X Toxic обаче като играя например WoW ( и в Left 4 Dead 2 ми е правила проблем но там е по-малко ) има фликеринг на самите текстури което става на моменти и е гадно, а когато съм в chrome се появяват цветни или бели квадрати (пример: http://imgur.com/ch70QXz )От картата ли е или е от драйверите? Ако е от картата, дали ще ми я сменят гаранционно?Конфигурацията е тази от подписа.

Редактирано от Deadway (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно е да пробваш с най-новия драйвер, ако си с него, пробваш с по-стар такъв. Ако проблема е в картата, ще ти я сменят.

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още снимка но от друг човек с същия проблем: http://i41.tinypic.com/2afbwns.jpg

Най-лесно е да пробваш с най-новия драйвер, ако си с него, пробваш с по-стар такъв. Ако проблема е в картата, ще ти я сменят.

Да, със най-новия драйвер съм, ще пробвам с по-стар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда като дефектирала карта... Пробвайте с драйверите и ако не се получи я врщайте да ви я сменят :)

ПП: Какви са и температурите на картата? :)

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда като дефектирала карта... Пробвайте с драйверите и ако не се получи я врщайте да ви я сменят :)

ПП: Какви са и температурите на картата? :)

Сложих 13.11 Beta6 бях със 13.12 и за сега няма проблем но е рано да се радвам.Температурата при игра се е вдигала до 56 градуса най-много, но играта не е много тежка. Когато не се играе поддържа около 32 градуса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 дена по-късно - Макар със по-стари драйвери днес отново на 2 пъти ми изкарва черни квадрати на монитора, явно е за сменяне но те как ще разберат какво и е? Става рядко но го има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.