Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам мнение за http://www.pcstore.bg/bg/laptop-lenovo-g500-59-392333.html , хубав ли е ? Защото искам да го ползвам за игри. Да ще кажете, че за тези пари може да си взема много добър PC, но родителите ми са на мнение, че PC си имам и ако взимат нова техника, то ще е хубав лаптоп. Ако имате по - хубави предложения за тези пари, моля кажете  :D

Редактирано от KaLiMaNsKiq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам опит с тази серия на Леново, но колегите във форума имат доста ниско мнение за нея. Много некачествена сглобка и материали са ползвани. За 1300лв може да се вземе нещо много по-качествено. Иначе параметрите са добри, в това няма спор. Разгледайте моделите Probook 450 на HP. Той е точно на противоположния полюс - обира положителните мнения във форума. Имаме такъв вкъщи - стабилен е. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп за игри може да съществува, от поне 2500лв. нагоре и ако разполагате с охлаждаща подложка, другото е само маркетингови измишльотини.

По-добре си вземи настолна машина ако смяташ да играеш тежки игри.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам опит с тази серия на Леново, но колегите във форума имат доста ниско мнение за нея. Много некачествена сглобка и материали са ползвани. За 1300лв може да се вземе нещо много по-качествено. Иначе параметрите са добри, в това няма спор. Разгледайте моделите Probook 450 на HP. Той е точно на противоположния полюс - обира положителните мнения във форума. Имаме такъв вкъщи - стабилен е.

Лаптоп за игри може да съществува, от поне 2500лв. нагоре и ако разполагате с охлаждаща подложка, другото е само маркетингови измишльотини.По-добре си вземи настолна машина ако смяташ да играеш тежки игри.

Разгледах серията, която ми препоръча и си харесах този http://www.pcstore.bg/bg/laptop-hp-probook-450-h6p53ea.html Мнение ? А ако имате и други предложения кажете

Лаптоп за игри може да съществува, от поне 2500лв. нагоре и ако разполагате с охлаждаща подложка, другото е само маркетингови измишльотини.По-добре си вземи настолна машина ако смяташ да играеш тежки игри.

Имам си PC и родитилите ми са навити, само на лаптоп Редактирано от KaLiMaNsKiq (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледах серията, която ми препоръча и си харесах този http://www.pcstore.bg/bg/laptop-hp-probook-450-h6p53ea.html Мнение ? А ако имате и други предложения кажете Имам си PC и родитилите ми са навити, само на лаптоп

Пренавий ги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно този е лаптопа у нас, доволни сме. Но не очаквайте да е геймърска машина. За игри най-добре си е настолен. Въпреки това, за тези пари трудно може да намерите нещо по-качествено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се излагай с това HP!!! Търси Asus или Dell ! Един пример: http://laptop.bg/laptops-asus-X550_dark_gray-asus_x550vb_xo043d_250SSD . Може да погледнеш и този: http://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_V5_573G-acer_aspire_v5573g_NX_MCCEX_018 Успех!

Редактирано от Biskata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше едно сравнение в по-стара тема, че лаптоп за 2000 лв. върши работа като настолен компютър за 800 лв. Така че твоя е 1300 и може да  обясниш на вашите защо е по-добре настолна машина. Също аз съм много доволен от моя компютър препоръчан ми от този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP-то изобщо не е излагация, а най-стабилното решение при нисък бюджет, който не позволява бизнес серия от висок клас. A Dell в момента нямат нищо свястно вкарано в страната, поне като производителност. Всичките процесори са с U накрая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри по-добре настолен : GB B85M-D3H /1150 

Обща стойност - 1 345.07 лв. с ДДС     ,но ако и сегашният ви върши работа си останете с него :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С лаптоп може да цъкаш online games,шах,тетрис, и подобни ;) .Сложи му някоя игра и ще почне да грее като печка, докато се напъва да я покаже.

Истината за игри е настолна машина с AMD база.(аз лично не съм фен на Intel и Asus)

Редактирано от Orion`s belt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.