Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако може да ми препоръчате видеокарта до 120лв.! (нова или втора употреба)

Благодаря предварително на всички :) Очаквам вашите мнения

Това ми е компютъра в момента (ако има някакво значение)Pentium® E5700 Dual Core (3.0GHz, 2MB, 800MHz FSB, s775) BOX4GB DDR3 1333MHZG41, LGA775, DDR3, VGA+PCI-E, SB5.1, Lan, SATA, mATX500GB SATA2 32MBDVDRW +R 22x, -R 22x, +RW 8x, -RW 6x, DVD 16x, CDRWR 48x40x40xCooler Master 460W

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нова и без да се надхвърля бюджета най-добрата е HD7730. Ако искаш да разцъкваш по-някоя игра най-добре се ориентирай поне към горното предложение. И гледай да не вземеш някоя с DDR3. 

На старо може да се потърси 5770 / 6770 / 7770 което е по-добрия вариант ако ти се рискува. Ако си със стар монитор не забравяй до провериш картата има ли D-Sub (синия) или ще се ръсиш и за преходник. 

Това е добър вариант - http://forum.setcombg.com/продава/52240-видео-карта-asus-hd7770-dc-1gd5.html

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами провери в  характеристиките на монитора.Потърси в нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или просто му погледни кабела/входа.  :D

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На монитора нямам точно такъв син вход но има подобен.Не знам дали е точно това.С Sony SDM-X82 съм.

http://www.prad.de/en/guide/screen505.html тука пише че има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише че имаш D-Sub така че нещо се бъркаш. Но имаш и DVI-D така че не се занимавай с аналоговия. ;) Ползвай белия дето е по-широк и е от ляво.

Едит: Всъщност кабела на монитора е точно за DVI-D.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

naruto може ли да ми обясниш как да го използвам белия вход? (след като купя видеокартата предполагам ще може)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от PigManu
      Безплатно изтегляне на играта за членове на PS Plus!!!
      https://store.playstation.com/en-bg/product/EP0002-CUSA02624_00-BLACKOPS3GAME000
    • от Лина Георгиева
      Здравейте, 
      Правя един ~едночасов клип, който е съставен от ~25 по-малки клипчета, като между отделни части от клипа има черен 'simple color' с текст отгоре. Работя с последната версия на Filmora, безплатeн лиценз. Днес отворих последния си запазен project file, редактирах го известно време, след това натиснах 'Save', програмата изведнъж се затвори от нищото. Опитах се да отворя project файла, но резултатът беше, че целият клип освен черния 'simple color' и текста, е изчезнал! Опитах се да отворя по-предишни мои project файлове, но резултатът беше същия, освен за един, който бях правила преди седмица- изписа се "The file was made on an older version of Filmora and needs to be converted.", конвентирах project файла, но след като го затворих и отворих отново, същото се случи и с този project file ... Нямаше никакви далогови прозорци, че нещо не е наред. Не съм работила с по-стара версия на Filmora докато съм обработвала клиповете. 
      Моля ви, помогнете ми, вече се хващам за главата, не искам да губя повече project файлове, 4 месеца труд хвърлих по този клип, трябваше да бъде за рожден ден на много важен за мен човек, не искам да го разочаровам, тъй като вече знае за клипа, не искам и да правя отново абсолютно целият клип наново! 
      Това е всичко, което е останало от клипа.

• от Tosho55
      Здравейте отново,бях писал преди няколко месеца за компютър,но очевидно бюджета не ми стигаше и се отказах,сега съм събрал пари и се надявам да можете да помогнете с едно надеждно компютърче за игри главно,с бюджет 2750 лева  може и 2800,но не повече за предпочитане,имам монитор на 144 Hz така че не го включваите,искам само конфигурация! П.С нямам никакви стари части,които мога да използвам и ако може да не ми давате варианти с части втора употреба...Благодаря предварително!  
    • от Пламен Р
      При всяка игра fps ми е 60 стабилни!!!а не са конкретни за играта и с мойта конфигурация!!!при всяка игра е така!!! искам да си ги променя да не са стабилни!!!
    • от OxLuVa
      Цел: Новите гейм заглавия да се играят на High настройки с резолюция FHD (например, Far Cry 5 на LOW и FHD, средните кадри са около 55 и в по-натоварени моменти играта засича доста неприятно, като сваля резолюцията перформънса се подобрява (но не кой знае колко) за сметка на картината, тъй като монитoра ми е 24'' FHD)
      В момента разполагам със:
      Видеокарта:
      Video Chipset: NVIDIA GeForce GTX 960
      Video Chipset Codename: GM206-300
      Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Samsung]
      Video Card: GIGABYTE GeForce GTX 960 OC 4GB
      Video Bus: PCIe v3.0 x16 (8.0 GT/s) @ x16 (2.5 GT/s)
      Процесор:
      CPU Brand Name: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz
      CPU Platform:  Socket H4 (LGA1151)

Захранване: Thermaltake
      Model:  LTP-550AL2NK
      Total Power: 550w
      Отворен съм към предложения за нова видео карта и процесор (бюджет около 1000лв и за двете)
      За видеокарта обмислям нещо от сорта на GTX 1060, а за процесор нямам представа. Ако трябва още някаква допълнителна информация, ще добавя, няма проблем! И като цяло захранването дали ще се справи с новите компоненти.
      Поздрави!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.