Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте отново, искам да попитам ако някой може да изкаже мнение за този пулт Behringer xenyc 1002. Благодаря предварително.

Редактирано от sfexa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам ти  честно  ,че пулта струва точно толкова каквата му е и цената.  Аз не съм и очаквал да е нещо повече  като качество но за джангър  става.  Тя цялата марка принципно  си е пълен шит и това дето го пише на етикета е далеко от реалността.  Ако ще си взимаш  поне се насочи към BEHRINGER UB 1202FX new ,че е една идея над горния  модел. И това не е усилвател а  е Аналогов миксер. Напиши 3-4 реда за какво ти трябва  тоя миксер !

П.П.

Да си допълня поста  с едно предложение Alesis MULTIMIX 8 FX USB Или  ако наистина държиш да го ползваш дълго и без ядове  се насочваш към  ProFX8 и забравяш  за случая . Другото са пълна скръб и звука е  отвратителен. За да е  читав един миксер  трябва да има хубави филтри вътре и плъзгачите да са качествени. беринджър  до 200 лева няма нито филтри като хората нито плъзгачи и потенциопметри. Много колеги  ги ползват  по 1 сезон и после ги напудрят  и смазват след което заминават в сайтовете за продажби.Аз като по-глупав  ползвам MC CRYPT EM6 който ги прави  смешни тия Беринджъри :)

Публикувано изображение

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам ти  честно  ,че пулта струва точно толкова каквата му е и цената.  Аз не съм и очаквал да е нещо повече  като качество но за джангър  става.  Тя цялата марка принципно  си е пълен шит и това дето го пише на етикета е далеко от реалността.  Ако ще си взимаш  поне се насочи към BEHRINGER UB 1202FX new ,че е една идея над горния  модел. И това не е усилвател а  е Аналогов миксер. Напиши 3-4 реда за какво ти трябва  тоя миксер !

Единственото за което ще ми трябва е за да усилва мощността на буфера Edifer x600.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо  ти си объркал рейса пич. Кой те излъга,че с миксер ще усилиш  мощността на  тия колонки за компютър. Миксера се ползва  за съвсем друга работа. Се едно аз на мойте  X530 да усиля нещо като миксера ми е преди тях . Купи си  по силни колони а не миксер. Усилватела ти е в буфера сложен  и  каквото той подаде като сила на сигнала това излиза през тия цикалки.

Публикувано изображение

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото за което ще ми трябва е за да усилва мощността на буфера Edifer x600.

Това, което си замислил няма да стане. В този миксер /смесителен пулт/ няма вграден усилвател. Целта му е да смесва сигнала от няколко източника /например 2 китари, синтезатор, барабани и микрофон/.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам ще може да усили входният сигнал или пък да може да си вдигне ниските и високите със поне 10 децибела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по този начин ще вкара вграденият усилвател в колонките да влиза в клипинг и много скоро да се прости с тях.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като го направи това ще  залепи говорителчетата  за решетката или ще чуе едно много красиво грррррррррррррр и край. За усилване се ползват усилватели и съответните  колони към тях. Хубаво е когато се избират  усилвател и колони  усилвателя да е  една идея по слаб от колоните. Така няма да имаш пикове  и възможност да изгориш говорителите. Като иска да свири на комшиите да се насочи към  други колонки. Тия са направени да слушаш музичка от 1 метър и да си гледаш филмите и клиповете  а не да озвучаваш входа . С две колонки по 50 вата  с някой качествен  усилвател ще стане перфектно.  Или направо домашна HiFi  мини уредбичка.  Има пултове с вграден усилвател  но те са за сватбарски колони а не за тия плякалки .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, за сега няма да купувам нищо, Благодаря за отделеното време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Потребител №1
      Здравейте понеже не намерих тема с като моя проблем точно искам да попитам какъв би бил проблема ако нито един канал не свири но когато свързвам колона се чува звук от нея когато са свързвам. Само да отбележа бях допрял - във капака на усилвателя докато + беше свързан. Искам просто мнение за да знам дали има смисъл да го водя на ремонт. Ако го занеса на ремонт за да попитам какво му има те ще трябва да го вземат и направо да го оправят а като не знам колко пари е лошо... Благодаря предварително на хората които ще се опитат да помогнат. 
    • от edokredo
      Добър ден.С баща ми искаме да сглобиме 2 трилентови тонколони .Ниско честотните са по 120 вата средните са 50 а пищялките 10.Въпроса ми е как да ги свържем какво ни трябва колко филтъра какъв усилвател и така нататък абсолютно всичко ми трябва ,защото си нямам напредстава. Ако ми помогнете ще сам мега благодарен !!!
    • от Ivailo Nikolov
      Здравейте, имам въпрос. Възможно ли е от стар магнетофон Юпитер 202 , да си направя аудио усилвател? Някой правил ли си е опити? Някой има ли схеми на този магнетофон?
    • от sanyo22
      Здравейте, колеги! Ще си купувам бас говорител Pioneer TS-W3003D4 и искам да питам какъв усилвател да си взема за нея. Искам пак да е Pioneer,  за да са комплект.  Плеърът ми е Pioneer DEH-1901UB. Благодарярително на всички!
    • от Jesus Kostov
      Здравейте
      В колата имам един усилвател "Thunder TCA-2040" и изглежда има някакъв проблем, бас касата ми пръщи и се чува много гадно като увелича лекичко, таа сега мисля да го сменям с един друг и искам мнението ви за него, ако някой е имал същия или просто знае за какво става въпрос да пише "HAITAI A-2400" се казва.
      Благодаря предварително
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.