Премини към съдържанието
Desislava Dikova

Не мога да изтрия хронологията си в скайп...

Препоръчан отговор

Здравейте,

Видях, че има подобна тема, но тъй като съм пълен лаик, предпочитам да задам въпроса си отделно...Моля за извинение....трите ми деца едва ли ще ме оставят достатъчно време да изследвам всички публикации...

Благодаря предварително...

Проблемът е, че с всички възможни познати ми начини опитах...Хронологията ми се изтрива от опциите на скайп /изключена е тази за водене на хронология/, но при следващо включване се появява отново - и на компа, и на телефона....

Спазих всички условия за напълно изключен скайп, копирах абонати, пробвах с %appdata% Skype...просто всичко, което не съм дори предполагала, че ще успея да направя...Не и не...Дори има един абонат, с който категорично нищо не се трие или се изтрива една част, пък се появява такава отпреди сто години....

Имам два компютъра и телефон...Деинсталирах, направих нов акаунт...ми... не става...

Какво бъркам?

Наистина ли не е възможно да се отърва от хронологията на скайп по никакъв начин?

Много се надявам да ми помагнете да се справя с този проблем...

Поздрави,

Деси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пробвайте следното:

Tools - Options - Im and sms, Im Settings - Show Advanced Options - Clear History

Ако скайпа ви не е на Английски направете си го на такъв език докато си прочистите хронографията. Успех.

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук е описано не сте казали на каква операционна система вижте лесно е https://support.skype.com/en/faq/FA10634/how-can-i-completely-uninstall-and-then-reinstall-skype-for-windows-desktop

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да докладвам, че се справих успешно!

Още веднъж благодаря много на включилите се, особено на КОЛЕЦ....

Разгледах и линка на Gangosa....Благодаря!

Поздрави,Деси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.