Премини към съдържанието
saint_jazz

Skype - повтаря всички изпратени и получени съобщения

Препоръчан отговор

Здравейте

Има един лаптоп с I7 процесор и Win 7 86 bit , качена е в момента последната версия на Skype 6.11 и непрекъснато повтаря получените и изпратените съобщения с абонатите - многократно.

Пробвах с инсталация на много варианти с по-ниска версия, но няма оправия. Ако това се оправи се прецаква нещо друго - примерно не получаваш съобщението ако не си отворил дадения абонат; след излизане от абоната и наново маркиране/влизане не ти дава хронология.

Някой знае ли как да оправя това непрекъснато повтаряне на съобщенията?

П.П. Не ме питайте защо лаптопа е с Win 7 86 bit. Лаптопа е прясно инсталиран с легален софтуер. След смяна на ОС стана този проблем, но и преди това е била с по-стара версия на Skype

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може проблема да ти е от интернет доставчика. Може да звучи странно, но има ли възможност да се вържеш към друга мрежа и да опиташ пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста компютри в тази мрежа и само на този компютър го прави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уточни,какво имаш на предвид с това непрекъснато повтаряне получените и изпратените съобщения с абонатите - многократно.Например пишеш нещо,изпращаш го и то се дублира многократно ли?Или може би абоната да не е бил на линия,при което съобщението се изпраща,когато се включи.Има също вируси по скайп, когато кликнеш върху тях,започват да се изпращат многократно на твоите абонати!Да не е такъв случая?

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста компютри в тази мрежа и само на този компютър го прави

Пробвай това: Tools >> Options... >> Privacy >> Privacy Settings >> Uncheck Accept Skype browser cookies >> Clear Skype cookies.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уточни,какво имаш на предвид с това непрекъснато повтаряне получените и изпратените съобщения с абонатите - многократно.Например пишеш нещо,изпращаш го и то се дублира многократно ли?Или може би абоната да не е бил на линия,при което съобщението се изпраща,когато се включи.

Пишеш нещо на абонат които е на линия и то се повтаря многократно до момента който той ти върне отговор и отговора започва да се повтаря многократно, докато ти не му пишеш пак или излезеш от абоната

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш нещо на абонат които е на линия и то се повтаря многократно до момента който той ти върне отговор и отговора започва да се повтаря многократно, докато ти не му пишеш пак или излезеш от абоната

Това много прилича на закачен вирус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че нещо синхронизацията на данните в самия Скайп не са в час, но не знам защо е как да го оправя. В смисъл че самият сървър няма потвърждение, че съобщението е получено и то се преизпраща постоянно.

Редактирано от saint_jazz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си мисля че нещо синхронизацията на данните в самия Скайп не са в час, но не знам защо е как да го оправя. В смисъл че самият сървър няма потвърждение, че съобщението е получено и то се преизпраща постоянно.

Виж дали ще стане с това, което ти дадох в предния пост. Също така си провери датата на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай това: Tools >> Options... >> Privacy >> Privacy Settings >> Uncheck Accept Skype browser cookies >> Clear Skype cookies.

Пробвах това още преди да пусна тази дискусия, но няма успех. Доста порових в нета за решение, дори ми направи впечатление, че във форума на Skype им е зададен този въпрос и отговор няма.

Засега съм решил проблема като качих Trillian (много добро софтуерче).  

Ще се радвам ако все пак някой даде решение на проблема с повтарящите се съобщения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема се получава заради повреден файл main.db в папката на Skype. Решението е да деинсталирате Skype, да напишете в Start Menu => Run (без Run за Windows Vista/7 ако не е изкаран бутона, а директно в менюто за търсене):

%appdata% => Enter => изтрийте папката на Skype

%temp% => Enter => изтрийте папката на Skype

Рестартирайте компютъра и инсталирайте последната версия на програмата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема се получава заради повреден файл main.db в папката на Skype. Решението е да деинсталирате Skype, да напишете в Start Menu => Run (без Run за Windows Vista/7 ако не е изкаран бутона, а директно в менюто за търсене):

%appdata% => Enter => изтрийте папката на Skype

%temp% => Enter => изтрийте папката на Skype

Рестартирайте компютъра и инсталирайте последната версия на програмата.

Това наистина работи.

Благодаря много за съдействието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.