Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Добър вечер ! :)

Един приятел ме помоли да ви попитам коя видео карта е по добра за игри като крайсис и бф4

тази http://nikem-bg.net/computer-components/MSI-R9-270X-GAMING-2G-BF4  или тази http://nikem-bg.net/computer-components/SAPPHIRE-R9-270X-4G-GD5-OC-VER аз му препоръчах първата защото идва в комплект с бф4 :) и той предпочита да играе бф4 но другата има 4 гб рам а първата 2 рам аз му обясних, че  няма игра която иска повече от 1 гб видео и му казах, че по перформънс първата е по добра  и че МСИ са по тихи :)

Ако може да му отговорите за да бъде сигурен ще съм ви благодарен

и ето каква конфигурация си е избрал :) http://nikem-bg.net/cart/46473p1r49776p1r46784p1r48235p1r47524p1r2029p1rf.html

но се чуди между двете карти :) 

А и има един въпрос на който не мога да му отговоря дали бф4 идва в диск или ще дадат ключ

и ако дадат  ключ може ли да му обясните от къде да си изтегли и активира играта защото аз не знам :)

Благодаря за обърнатото внимание :)

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не държи на играта, да взима SAPPHIRE R9 270X 4G GD5 OC VER. За 6 лева повече, два пъти повече памет на картата. Паметта ще му е от помощ, ако реши да сложи след време още една карта за крос. Дори и да не го направи, пак си заслужава, заради малката разлика в цените.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не държи на играта, да взима SAPPHIRE R9 270X 4G GD5 OC VER. За 6 лева повече, два пъти повече памет на картата. Паметта ще му е от помощ, ако реши да сложи след време още една карта за крос. Дори и да не го направи, пак си заслужава, заради малката разлика в цените.

Да но това значи, че трябва по оделно да закупи бф4 в оригин и някой ако му обясни как да си активира кей-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но това значи, че трябва по оделно да закупи бф4 в оригин и някой ако му обясни как да си активира кей-а

Какво да му се обеснява? То не е изключително трудно. Може да провери в чичо Google щом не знае къде да го въведе. И защо трябва да си я купува онлайн тогава щом толкова се страхува как да си активира кей-а? Да отиде в някой от геймърските магазини и да провери дали я има.

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да му се обеснява? То не е изключително трудно. Може да провери в чичо Google щом не знае къде да го въведе. И защо трябва да си я купува онлайн тогава щом толкова се страхува как да си активира кей-а? Да отиде в някой от геймърските магазини и да провери дали я има

Защото той няма записвачка ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

другата има 4 гб рам а първата 2 рам аз му обясних, че  няма игра която иска повече от 1 гб видео и му казах, че по перформънс първата е по добра  и че МСИ са по тихи :)

Това твърдение не е баш вярно, даже никак. Има игри, при които и 2GB видеорам я папкат от раз. Иначе по въпроса за двете карти посочени от вас тази на MSI е по-добрия вариант.

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това твърдение не е баш вярно, даже никак. Има игри, при които и 2GB видеорам я папкат от раз. Иначе по въпроса за двете карти посочени от вас тази на MSI е по-добрия вариант.

Благодаря :) и той вече реши да поръча с мси-то и разбра как се активира кода от 1 видео :)

Благодаря за отговорите

Може да закриете темата :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.