Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Таблета ми е този http://www.emag.bg/tablet-serioux-whitestorm-quatro-s-procesor-quad-core-cortex-a31-1-2ghz-7-8-ips-1gb-ddr3-8gb-wi-fi-android-4-2-bjal-s785tab/pd/DW3GFBBBM/ ,работеше няколко дни супер и днес угасна.След няколко часа в зарядното не иска да зарежда,стои с иконка на батерия че зарежда и на 0 %.После започна да ми пуска надпис ''процеса com.google.process.location спря" и това е просто не се зарежда,батерията ли се скапа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи го на сервиз. Проблема може да е в батерията, в зарядното, а може и таблета просто да се е повредил.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблета се е прецакал. На един познат по същия начин му замина някакъв подобен безименен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извади батерията и пробвай само на зарядно.

Знаеш ли, как се вади батерия на неотваряем таблет/телефон в домашни условия?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С теслата?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извади батерията и пробвай само на зарядно.

Той си работи на зарядно и без да му вадя батерията,затова предполагам че му е ''заминала'' батерията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си го взел от Емаг, пращай го на румънците да си го оправят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-глупавото нещо, което можеш да направиш, е да го занесеш на сервиз, както те съветват колегите, ПРЕДИ да си го върнал към фабрични настройки и изобщо да пробваш всичко, което ти е по силите... Например, по принцип, подобни безимени китайски боклуци идват рутнати, и ако е така, можеш да пробваш примерно да калибрираш батерията и т.н.

п.п. връщането към фабричните настройки и формат на паметта не изисква и грам усилия... Цялата процедура трае минутка... То така или иначе, преди да го пращаш някъде би било добре да го направиш.

п.п.п. Ето ти едно приложение за калибриране на батерията, при това безплатно - Battery Calibration. Не съм го ползвал точно това конкретно приложение, но тъй или иначе нищо не губиш... То ако ти е рутнат таблета, както предполагам че е, можеш и ръчно да изтриеш файла batterystats.bin, пък може и да се оправят нещата ;)

Ако е рутнат, трябва ръчно да инсталираш от маркета примерно SuperSU, преди да ползваш приложението за калибриране.

едит: Все пак Emokostov написа нещо, на което можеш да обърнеш внимание - проблем със зарядното или кабела. Примерно, пробвай да го включиш към компютъра да видиш дали ще се зарежда.

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз (лично)не виждам нищо сложно в тази операция - задния капак е на "щипка", или с четри винтчета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако тази машинка не работи след включване към компютър със доказано работещ кабел  (елиминиране на проблем със зарядното както са споменали колегите преди мен ) , няма какво да се играе със пиполеници . Обажда се на Маговете и чака джудже- куриер да му вземе таблета и да го носи незнайно къде . Колко ще чака не се знае - ден ,три или седмица само да му го вземат за ремонт . 

Така става когато купуваме техника от сайтове , защото ни мързи да идем до големите вериги магазини . Даже да  няма в нашия град или село , все някъде на не голямо разстояние има .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.