Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте скоро ще си сглобявам компютър за игри. Ще си купа Intel Core i7-4771. Той има HD Graphics 4600. Въпросът ми е дали това вградено видео може да замести видео картата !? И дали ще претоварва излишно процесора като е вградено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е идеята. Но ако става дума за игри не не може да я замести освен ако не говорим за пасианси. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да я замести до известна степен.Не бери грижи,ако не си геймър :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте скоро ще си сглобявам компютър за игри. Ще си купа Intel Core i7-4771. Той има HD Graphics 4600. Въпросът ми е дали това вградено видео може да замести видео картата !? И дали ще претоварва излишно процесора като е вградено.

За 600 лева се взимат и процесор и видео вместо за г*зарията да вземете i7 ;) : Ето амд предложение: BB код: GB R9 270X OC 2GB GDDR5 GV-R927XOC-2GD AMD FX-6350 /3.9G/X6/BOX AM3+ Обща стойност - 624.00 лв. с ДДС Ето интел предложение: BB код: I5-4430 3.0G/6MB/BOX/LGA1150 ASUS R7 260X DC2 2GD5 Обща стойност - 606.88 лв. с ДДС И на никому не му трябва i7 за игри след като предимството на i7 пред i5 точно в игрите е доста малко в сравнение с цената. Ето едно ревю за разликата при i7 и i5. Да процесорите са различно, но са г/д показателни за разликата като цяло м-у i5 и i7

Редактирано от Just Human.. (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора по отгоре  :) А можете ли да ми дадете хубава конфигурация за бюджет до 1100-1200 лв :) Благодаря предварително .Препоръчително е процесора да е интел .

Редактирано от just0n3 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 183.72 лв. с ДДС
Единствено с паметта е направено компромис. Но впоследствие ще добавиш още една плочка.
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за отговора.Може ли да ми кажете  Публикувано изображение дали тази кутия ще стане за описаните по горе неща ... И дали  I5-4670K /3.4G/6MB/BOX/LGA1150 е по-качествен от I5-4570 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150  . Мерси предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немога да я намера, защото явно е на 10 години . Както и да е ще се купува нова кутия ;). А можешли да ми кажеш  I5-4670K /3.4G/6MB/BOX/LGA1150 е по-качествен от I5-4570 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150  . 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-качествен не е. По-бърз е с 200 MHz. Може и да се клоква. Но за него ти трябва дъно с Z87 чипсет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е по-качествен, едни и същи са с разлика от 200 MHz, както и че 4670K е с отключен множител и може да се клоква. Предложението на Нико_ е прилично, само дъното не е налично и може да се замени с това: GB B85-HD3 /1150

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK H81M, H81, DDR III 1600/1333, DVI, HDMI, SATA III, USB 3.0, GLAN, LGA1150INTEL CORE i5-4570, 3.20GHz, 6MB, BOX, LGA11502Х GEIL 4GB DDR III 1333 VALUE PLUSWD 1024GB 64MB SATA III BlueXFX 2048M R9 270X Double D BF4 DDR5 PCI-ECOOLER MASTER N300 Black, USB 3.0, w/o PSUFORTRON RAIDER 550 SILVER, 550WОбщо 1209лв. от скaй.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с по-горните конфигурации предполагам че ще трябва да си взема нов монитор за да ми върви всичко на мах нали ? Моят е LG flatron l194wt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с по-горните конфигурации предполагам че ще трябва да си взема нов монитор за да ми върви всичко на мах нали ? Моят е LG flatron l194wt

Да, ще е добре да вземеш и нов монитор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще е добре новият монитор, но ще можеш да почакаш малко докато събереш пари за свестен монитор който няма да ти боде очите и да е с добра матрица, да е поне 23 инча и т.н...Ето един пример:Dell U2312HM 23 LED IPS UltraSharp 8ms 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.