Премини към съдържанието
Малкия стар войник

Мнения за следния сайт за продажба на уреди втора ръка

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги.Искам да попитам, някой да ли е пазарил от този сайт "http://www.vtoraupotreba.org" , искам да си купя един офис стол, тъй като онзи които бях купил, ми го приема и ми върнаха парите. Също така искам да взема, една микровълнова и едни колони. Ще съм благодарен за съвети и мнения. Ще се пазари в сряда или четвъртък от складовата им борса, хем ще имат и нова стока. Благодарско

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Добър вечер колеги.Искам да попитам, някой да ли е пазарил от този сайт "http://www.vtoraupotreba.org" , искам да си купя един офис стол, тъй като онзи които бях купил, ми го приема и ми върнаха парите. Също така искам да взема, една микровълнова и едни колони. Ще съм благодарен за съвети и мнения. Ще се пазари в сряда или четвъртък от складовата им борса, хем ще имат и нова стока. Благодарско

За сайта нищо не зная. Не ти препоръчвам. За стола - ти си решаваш след оглед. За микровълновата - в никакъв случай. За колоните - само след съвет във форума, като напишеш производителя и марката им. И ако се одобрят, трябва вече да си ги слушал дали и как "свирят"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като поогледах снимките, повечето неща ми изглеждат доста амортизирани - като да са не втора, ами осма употреба. Европейците имат умението и възможностите да изхвърлят, та тръгнал някой да им събира боклуците...

Според мен много внимателно трябва да се види и прецени на място каквото се купува.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@lz4jw разбира се, че преди да взема колоните, първо ще им напиша модела и за колко пари ми ги предлагат. Евентуално, ако кажете, че си заслужават ще ги купя. Мен ми е дерт повече, да си купя стол. Тъй като в нета си харесах няколко, но доставката ми изпиза почти половината от цената на стола. Пак в града в които живея, за сега няма почти никакво разнообразие. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.