Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, има  ли някаква информация кога или дали ще излезе GTA V за PC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За рокстар само един _!_ ще им дам с извинение. Как може една от най-добрите игри за 2013 да я няма за PC. Вярно, че ще имат загуби, но все пак..

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казват за пролетта, ще видим

btw какво й е интересното, гледах стрийм от мулти-то и ми се стори доста скучна. Чудят се какво да правят и карат коли. Да бяха играли NFS :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек идея си нямаш какво говориш. Играта е с една от най-добрите графики за времето си ако не и най добрата. Да не говорим излишно, но явно или не си почитател или никога не си играл GTA серии те.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако определяш една игра дали е добра по-графиките, както каза "да не говорим излишно". Фен съм на поредицата, но просто не виждам смисъла в мултито. Мислех да я купувам след като излезе, но е малко вероятно. По-скоро ще си взема DayZ отколкото GTA5. (това си е лично мнение разбира се).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTA5 за PC ще излезне когато ще излезне. По мое мнение не по-рано от лятото (Юни месец)

или евентуално ако продажбите за конзоли продължават толкова добре най-късно до Септември 2014.

До тогава има други интересни заглавия за играене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от O.o o.O
      Здравейте на следната конфигурация и трябва рам и захранване, бихте ли ми предложили такива.
      CPU: I5-8400
      MB: GB b360 aorus gaming 3 WiFi
      RAM:
      HDD: 1TB HDD sedate baracuda
      Case: coolermaster masterbox 5 msi edition
      PSU:
      1• EVGA 550 B3 550w bronze
      2•Corsair VS series vs650 650w bronze
      3• или нещо по-добро в ценовия диапазон до 140лв
      GPU: 1060 6 gb EVGA SC 3/6gb (още не съм решил коя ще взема, но май ще е 6)

Поздрави 
    • от spectralnine12
      Предполагам поредния скучен въпрос, но все пак бих искал да се консултирам така да се каже. Набелязал съм си гейминг конфигурация до 1700 лева и бих искал мнения дали е достатъчно солидна. Горе-долу съм наясно с цените на видео картите в момента и поради тази причина съм подбрал нещо окей. Евентуално ще се забавя с закупуването ама така или иначе е добре да питам. Приемам всякъкви критики и съвети.
      https://desktop.bg/desktop_cpus-amd-Ryzen_5-amd_ryzen_5_1600x
      Ryzen 5 1600x
      GeForce GTX 1050Ti G1
      ASRock A320M-DGS
      128GB ADATA SU800 SSD
      8GB DDR4 2400MHz Kingston HyperX FURY
      be quiet! SYSTEM POWER 8 600W
      2TB SEAGATE Barracuda Guardian
      Избрал съм си и една кутия с 5 вентилаторчета и общо ми излиза някъде към 1600-1700лв. Реално според мен не мога да си направя нещо по-добро и затова реших да попитам. Благодаря предварително.

• от Kanchor
      Имам слушалки Trust GHS-306 USB 7.1, които имат микрофон, който засича звука от слушалките и например когато говоря с приятели по дискорд, те чуват звука ( само силна музика или силно говорене чуват те ). Не искам да е така, идеи ?
    • от Fa7al1ty
      Здравейте,
      Както предполагате, имайки предвид всички останали теми от този раздел на форума, реших да правя нова конфигурация. Въпреки, че съм доста запален "геймър", последните няколко години, студентският живот ме накара да се "мъча" малко на лаптоп, който както разбирате няма нищо общо с настолен, когато говорим за "гейминг". Преди следях, горе-долу, какво ново има на пазара, но последните няколко години доста се отделих от тази сфера. Единственото, което разбирам е, че в момента е доста лошо да се прави нова конфигурация - майнинг, високи цени на видео карти и памети и т.н. , лошото е , пак до колкото разбирам, че не се знае колко ще трае това и кога пазарът ще се нормализира, а лаптопът ми имам чувството, че не го чака още дълъг живот, пък и производителността му се влошава с всеки изминал ден.

Та, направо към въпроса:
      - Бюджет: около 3000лв (около разбирайте +/- 200, 300 лв. в зависимост от това дали има смисъл и си заслужава);
      - Ще се използва за гейминг, не гоня някакви определени настройки, естествено предпочитам да са колкото може по-високи, но няма да гоня ULTRA и т.н.;
      - Мониторът ми е най-обикновен FullHD 23' на AOC с HDMI, DVI, DisplayPort (предполагам, че в бъдеще ще го сменя на някой по-добър, но за момента ще е този);
      - Нямам нужда от допълнителна периферия;
      - Кутията няма нужда да свети, свири, пее и т.н. , а да е достатъчно голяма;
      - За охлаждане, нямам претенции стига да върши работа и да охлажда както трябва;
      - Видео картата предпочитам да е на nVidia;
      - За процесор, отворен съм към предложения и от AMD, тъй като гледам, че в последно време са доволни от тях;
      - Самото PC мисля от сега нататък да го ъпгрейдвам въможно най-често (естествено това не е константа, тъй като и бюджета ми не е);
      - Не смятам да клоквам каквото и да е било, тъй като не съм много наясно с тези неща, но ако заслужава може и да помисля върху клокване;
      - Мога и сам да го сглобя, освен ако не стане въпрос за водно охлаждане, така че не е задължително да са от едно място частите;
      - Шумът не ми е проблем;
      - Много ще съм благодарен ако ми предложите или посъветвате за вариант на изплащане на конфигурация (ако въобще някои предлага такава опция);
      - От старо PC нямам части, тъй като както споменах по-горе, в момента съм с лаптоп. Имам от едно време една 550Ti, но предполагам че няма да върши работа;

Ами това е , което се сещам до момента, за повече информация питайте. Благодаря предварително на всички отзовали се, за отделеното време. Ако достигнем до някакъв резултат и успея да сглобя машината ще пратя отзиви, впечатления и тестове ако трябва.
    • от Nicky Ralchev
      Здравейте, тъй като лаптопа ми е твърде стар и повечето игри вървят само на най-ниските графики бих искал да си купя нов компютър.Може ли да ми помогнете?Бюджета ми е около 3-4 хиляди лева и ще съм ви благодарен ако ми помогнете.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.