Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, търся си кафемашина за еспресо. Свикнал съм с 3в1 така че не съм с високи претенции. Ще се ползва само от мене, евентуално веднъж на високосна ако имам гости. За това и не смятам да давам много пари, просто ми трябва за кафе, че идва сесия и консумацията на кафе скача 2-3 пъти :D

Не разбирам от кафемашини, така че се доверявам на вас.

Какво ще кажете за http://www.technomarket.bg/products/09055142/neo-es-155 ?

В техномаркета на SCC го нямаше този модел, имаше ЕС-200 само че е без крема-диск.

Също така бях видял във форума от миналата година някой да предлага http://technika.bg/product/12794/kafemashina-rohnson-r-951.html

тука е на промоция 120лв. , сайта надежден ли е? В технополиса е 140, преди е била на промоция и там. И като цяло по-добра ли ще е от неото?

ПП: Не ми се иска да е 2ра ръка, тъй като не разбирам и мога лесно да се набутам. И нямам време за разправии по сервизи и т.н.

Редактирано от vaskooo123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая е без помпа .

Автора държи ли да е нова ? да се огледа за втора употреба :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая е без помпа .

Автора държи ли да е нова ? да се огледа за втора употреба :D

В друг форум попитах и ме посъветваха същото - http://prodavalnik.com/kafe-mashina-delonghi-treviso-krema-i39243157

Само че от продавалник или подобни каквато и да е техника не бих купил. Евентуално може от някой сервиз, където му е направена профилактика, защото на мене не ми се занимава да купувам стока, за чията здравина не съм сигурен и да ходя после по сервизи. А и до колкото разбрах, не са много любезни хората в тези сервизи... Откъде бихте препоръчали да взема 2ра ръка и какъв модел?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тая гледах и аз в момента когато ви писах :)понеже имам по нов модел от нея и със сигурност бих ви гарантирал че прави страхотно кафе :D Ами какво да ви посъветвам - има опция тест , вземаш със себе си кафе , чашка и вода и пробваш във офиса - не мога да дам гаранция за някой който не познавам :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, проблемът е че съм студент и нямам офис :D

А доставка до вкъщи - освен ако не е уикенда, шанса да съм вкъщи е малък.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази мога да гарантирам, че всичко й е наред, тъй като доскоро си правехме кафе с нея, но купихме по-нова.

Ако проявяваш интерес.. http://prodavalnik.com/kafe-mashina-delonghi-i38598683

Цената подлежи на корекция по договаряне!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, проблемът е че съм студент и нямам офис :D

Имах в предвид офис на куриера - тест преди да платиш :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази от продавалника Вие ли я предлагате (тоест да не сте я продали на някой, който сега я препродава) и колко годишна е?

Какви са ѝ параметрите - налягане на помпата, има ли крема диск, мощност... И кой модел е?

Редактирано от vaskooo123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я предлагам, телефона е на член от семейството,тъй като аз нямам много свободно време да се занимавам с продажбата й, вкъщи е, ползвана е до съвсем скоро. На 4 г., модел EC 400, Мощност: 1100 WНалягане: 15 BAR

Крема диск не знам какво е, но освен ръкохватката и цедката вътре..няма друго. Иначе си прави прекрасна пяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крема диск не знам какво е, но освен ръкохватката и цедката вътре..няма друго. Иначе си прави прекрасна пяна.

Ако имаш възможност обърни цедката и виж такава ли е - крема диска е закрепен на нея .

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оле, нямаше никога да разбера, че е това.

Благодаря ти!  :)

Има такъв диск кафемашината ни.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леко разглобен за почистване :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това как е ? http://technika.bg/product/12794/kafemashina-rohnson-r-951.html

120лв с доставката, звучи доста добре, на другите места е по-скъпа а и има крема диск. Само не знам сайта надежден ли е, като цяло има добри отзиви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.