Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vaskooo123

Кафемашина за еспресо около 100лв.

Препоръчан отговор

Здравейте, търся си кафемашина за еспресо. Свикнал съм с 3в1 така че не съм с високи претенции. Ще се ползва само от мене, евентуално веднъж на високосна ако имам гости. За това и не смятам да давам много пари, просто ми трябва за кафе, че идва сесия и консумацията на кафе скача 2-3 пъти :D

Не разбирам от кафемашини, така че се доверявам на вас.

Какво ще кажете за http://www.technomarket.bg/products/09055142/neo-es-155 ?

В техномаркета на SCC го нямаше този модел, имаше ЕС-200 само че е без крема-диск.

Също така бях видял във форума от миналата година някой да предлага http://technika.bg/product/12794/kafemashina-rohnson-r-951.html

тука е на промоция 120лв. , сайта надежден ли е? В технополиса е 140, преди е била на промоция и там. И като цяло по-добра ли ще е от неото?

ПП: Не ми се иска да е 2ра ръка, тъй като не разбирам и мога лесно да се набутам. И нямам време за разправии по сервизи и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая е без помпа .

Автора държи ли да е нова ? да се огледа за втора употреба :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая е без помпа .

Автора държи ли да е нова ? да се огледа за втора употреба :D

В друг форум попитах и ме посъветваха същото - http://prodavalnik.com/kafe-mashina-delonghi-treviso-krema-i39243157

Само че от продавалник или подобни каквато и да е техника не бих купил. Евентуално може от някой сервиз, където му е направена профилактика, защото на мене не ми се занимава да купувам стока, за чията здравина не съм сигурен и да ходя после по сервизи. А и до колкото разбрах, не са много любезни хората в тези сервизи... Откъде бихте препоръчали да взема 2ра ръка и какъв модел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тая гледах и аз в момента когато ви писах :)понеже имам по нов модел от нея и със сигурност бих ви гарантирал че прави страхотно кафе :D Ами какво да ви посъветвам - има опция тест , вземаш със себе си кафе , чашка и вода и пробваш във офиса - не мога да дам гаранция за някой който не познавам :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, проблемът е че съм студент и нямам офис :D

А доставка до вкъщи - освен ако не е уикенда, шанса да съм вкъщи е малък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази мога да гарантирам, че всичко й е наред, тъй като доскоро си правехме кафе с нея, но купихме по-нова.

Ако проявяваш интерес.. http://prodavalnik.com/kafe-mashina-delonghi-i38598683

Цената подлежи на корекция по договаряне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, проблемът е че съм студент и нямам офис :D

Имах в предвид офис на куриера - тест преди да платиш :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази от продавалника Вие ли я предлагате (тоест да не сте я продали на някой, който сега я препродава) и колко годишна е?

Какви са ѝ параметрите - налягане на помпата, има ли крема диск, мощност... И кой модел е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я предлагам, телефона е на член от семейството,тъй като аз нямам много свободно време да се занимавам с продажбата й, вкъщи е, ползвана е до съвсем скоро. На 4 г., модел EC 400, Мощност: 1100 WНалягане: 15 BAR

Крема диск не знам какво е, но освен ръкохватката и цедката вътре..няма друго. Иначе си прави прекрасна пяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крема диск не знам какво е, но освен ръкохватката и цедката вътре..няма друго. Иначе си прави прекрасна пяна.

Ако имаш възможност обърни цедката и виж такава ли е - крема диска е закрепен на нея .

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оле, нямаше никога да разбера, че е това.

Благодаря ти!  :)

Има такъв диск кафемашината ни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леко разглобен за почистване :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това как е ? http://technika.bg/product/12794/kafemashina-rohnson-r-951.html

120лв с доставката, звучи доста добре, на другите места е по-скъпа а и има крема диск. Само не знам сайта надежден ли е, като цяло има добри отзиви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.