Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам намерение да си купя лаптоп,понеже ми трябва преносимо устройсто.Та искането ми е да може да подкарва D3 Reaper of Souls.Нищо повече.Предполагам,че с изискванията за играте ще мога и да ползвам графични програми на прилични ниво за задоволително време.(дано не греша).  Препоръчителните изисквания за играта са :

Operating System : Windows® 7/ Windows 8 (latest service pack)Processor : Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon™ 64 X2 5600+ 2.8GHzVideo : NVIDIA® GeForce® GTX™ 260 or ATI Radeon™ HD 4870 or betterMemory : 4 GB RAMStorage : 25 GB available HD spaceКолко пари ще струва една такава машина? 

Редактирано от Amarok (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен всеки един лаптоп с Core i3 / i5 и читаво видео ще ти свърши работа :)

В тази връзка, горе долу какви пари си заделил и съответно - искаш ли да е 17" или 15" - че това сериозно влияе на предложенията, които ще ти дадем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен всеки един лаптоп с Core i3 / i5 и читаво видео ще ти свърши работа :)

В тази връзка, горе долу какви пари си заделил и съответно - искаш ли да е 17" или 15" - че това сериозно влияе на предложенията, които ще ти дадем

За инчовете не бях мислил въобще ;Д.Не съм притенциозен.Може ли да ми кажеш ориентировъчно колко струва с 17, и с 15 инча една характериска,която да подкарва играта без проблем.С колко повече се вдига цената,когато е 17?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти едно примерно решение за 15,6" модел:

- Asus X550VB-XO043D

Макар че за окло тези пари можеш да си вземеш и нещо с по-добро охлаждане и конструкция, макар и не толкова мултимедийно насочено:

- HP ProBook 450 H6E48EA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за помоща.Явно ще е с 15 инчов монитор.Това не ме притеснява.Да те питам какво ще рече,че втория (по мое непрофесионално мнение по-добър) е по-малко мултимедийно насочен,и кое го показва>А и как разбираш кой е с по-добро охлаждане и конструкция?Примерно на Асус пише : ASUS IceCool технология за охлаждане на площта около тъчпада и клавиатурата.Ако смяташ,че не може да се обясни на новобранец с няколко думи недей.Значи към 1000 лева ще стигнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-общо казано, ПроБук-а е от бизнес сериите на НР и там нивото на кострукция и изработка е по добро спрямо мултимедийните модели, към които се числи Асус-а. Да, технологията му върши работа, но тя е за посочените зони, а не за цялостоното охлаждане на модела - така че НР-то освен по-параметри, печели точки и по този параграф.

Не на послдно място, екрана на НР-то е матов, което за мен лично е огромен плюс, макар да има малко по "убити" цветове, спрямо гланцовия Асус :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.