Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !Днес стана някакъв проблем с компютъра и знам, че тук е единственото място където той може да бъде решен.До вчера компа работеше с windows xp, но трябваше да се сложи. Windows 7, за да може да използвам 4те гб рам, които имам.Свалих си на торент версия на windows 7, която се води уж оригинална(или. Поне най-близко до оригинала). Направих си буутващ диск. С. Неро - пуснах си инсталацията . Инсталирах го. Започнах да си свалям програми - опера,хром u-torrent, слагах си даже wallpapers. И така си стоях в интернет, правейки глупости може би 4-5 часа без проблеми.Изключих си компютъра. На сутринта го включих, започна да зарежда странно, сякаш ще започвам да преинвталирвам windowsa. И стигна до момент , в който се отвори прозорец на който пише system repair и запопна да търси проблеми. Не откри проблеми, но това се повтаряше 5-6 пъти и постоянно се рестартирваше компа. Пробвах от safe mode + networking ,но отново стигаше до там.Какво може да се направи по въпроса? Благодаря предварително

post-297889-0-26178400-1389254881_thumb.

Редактирано от MIRAMAX7 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш инсталационният диск и му даваш automatic startup repair.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагам диска и запопвам да тапвам f8, оттам избирам repair computer и оттам ми излиза следната картинка, на която мога да избера първото - startup repair, при което се получава същото.Или може би имаш предвид друго нещо да се направи? Ако започна да инсталвам от начало уиндоуса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започваш като нова инсталация до момента когато ти се появи надписа за инстралиране на Windows.Натискаш долу Repair your computer,избираш ОС и от там Startup Repair.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не си провериш първо годността на ХДД .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.