Премини към съдържанието
radikan

Сваляне на няколко писма наведнъж от АБВ

Препоръчан отговор

Здравейте, интересуваме възможно ли е да сваля няколко писма наведнъж от АБВ. Пробвах с e-mail клиенти, обаче те зареждат само папка "Входящи", а писмата, които трябва да сваля са в папка "Изходящи"? Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Функцията е нелогична и може би затова срещаш трудности - все пак е по-очаквано да четеш (сваляш) входящите си писма, а не тия, които сам си пратил на друг адрес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Функцията е нелогична и може би затова срещаш трудности - все пак е по-очаквано да четеш (сваляш) входящите си писма, а не тия, които сам си пратил на друг адрес.

Добре да кажем, че съм направил няколко папки и вместо писмата да отиват в кутията отиват в тези папки. Възможно ли е да ги сваля тези писма с е-mail клиент?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че въпросът е към мен, но съдейки по репликата, ще отговоря - не знам, но ползвам имейл клиент, само той ми е кусур...

Отварям си пощата и си я ползвам, това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.