Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Надявам се темата да е за тук.

Проблемът е следният.

Когато реша да свалям програми (скайп, торент клиент, флаш плеър и.т.н.) независимо дали е чре торент клиент или от браузера - стигат до 99,9 % и спира. Понякога се свалят, но на последак много рядко.

Операционна система -ХП

Случва ми се и на прясно инсталирана операционна система

не използвам антивирусна!

Може ли някой да помогне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си с Internet explorer? Пробвай firefox или Google chrome. Няма да е зле и да сложиш някоя безплатна антирусна, просто заради самата сигурност. Препоръчвам ти: http://www.360safe.com/pc.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си с Internet explorer? Пробвай firefox или Google chrome. Няма да е зле и да сложиш някоя безплатна антирусна, просто заради самата сигурност. Препоръчвам ти: http://www.360safe.com/pc.html

Колега, не използвам Интернет експлорер, а съм с Хром, пробвах и с мозила, и аз имам съмнение за вирус, но ми се е получавало и на чиста преинсталация. Другото е че  с този проблем не мога да си сваля антивирусна, нито да правя Онлайн сканиране. Разбира се ще си сваля антивирусна на друг компютър и ще пробвам да инстална през флашка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Свали Музика Видео
      Излезе новата версия на програмата: X-Down Video Downloader 3.0
      X-Down Video Downloader е програма за сваляне и конвертиране на клипове от сайтове като vbox7.com, youtube.com, data.bg, facebook.com, dailymotion.com и още много други. Поддържа и еротични сайтове.
      Поддържа сваляне,конвертиране или изрязване на няколко файла едновременно.
      Възможност за сваляне на клипове от youtube с различна резолюция: hd720, 144p, 240p, 360p, 480p, 720p, 1080p, 1440p, 2160p.
      Програмата може да конвертира избрани от Вас клипове в следните изходни формати:
      - MP3 (Mpeg Audio Layer 3)
      - MP4 (Mpeg-4 Video)
      - AVI (Audio-Video Interleaved)
      - WMV (Windows Media Video)
      - MKV (Matroska Video)
      - WEBM (HTML5 Webm Video)
      - MOV (QuickTime Video)
      - FLV (Flash Video)
      - MPEG-1 (MPEG-1 Video)
      - MPEG-2 (MPEG-2 Video
      Можете да видите как се работи с програмата: https://www.youtube.com/watch?v=pa_lvIfaito
      X-Down Video Downloader можете да изтеглите от тук: Изтегли

• от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер Имам много странен и изнервящ проблем при свалянето на торенти с програмата Uttorent !!! Значи всеки път като тръгна да свалям нещо ми отваря в браузера нов прозорец в който пише :
      uBlock Origin предотврати зареждането на страницата:
      http://cdn.bitmedianetwork.com/
      Блокиращ филтър
      ||bitmedianetwork.com^
      Намерен в: Peter Lowe’s Ad and tracking server list
      Каквото и да правя немога да вляза в този сайт всеки път блокира Така ... ако някой случайно знае какъв е този сайт cdn.bitmedianetwork и защо всеки път като ме тегля нещо ме праща към него ... нека да ми пише да обясни и ако има някво решение да спре да се показва всеки път като свалям нещо Мерси Предварително 

• от mitosandov
      От началото на месеца се преместихме в нова квартира в уж хубав квартал. Неочакван проблем обаче се появи. Вечер като къпем бебето или сме седнали да ядем около терасата жужат някакви дронове от нашия или съседния блок. Вместо да давам пари за солидни завеси, защото на хазяйна са едни мрежести полупрозрачни реших да предприема агресивен подход. Гледах в нета клипчета на американски полиции с микровълнови пушки, но не виждам как аз бих могъл да се сдобия с такава. Мислех си за въздушна пушка, но не съм сигурен дали съчмите и ще свалят дебилната пластмасова простотия. Отделно не ми се иска да стрелям ей така във въздуха защото не се знае къде ще падне.

Всякакъв конструктивен съвет е добре дошъл.
    • от asdfj
      Привет! 
      Макар и вече стара да е тази ОС имам проблем при самата инсталация или по скоро не тръгва диска на лаптоп Fujitsu Siemens .Въпроса ми е как да подкарам Сд-то Пробвах с Неро да го направя боотващ но пак не иска.Моля за помощ какво да правя.
    • от Свали Музика Видео
      X-Down Video Downloader е програма за изтегляне и конвертиране на клипове.
      Поддържа много сайтове от които можете да сваляте клипове vbox7, facebook, dailymotion, youtube, videoclip.bg и др. 
      Можете да конвертирате избран от Вас клип в следните формати : 
      - MP3 (Mpeg Audio Layer 3)
      - MP4 (Mpeg-4 Video)
      - AVI (Audio-Video Interleaved)
      - WMV (Windows Media Video)
      - MKV (Matroska Video)
      - WEBM (HTML5 Webm Video)
      - MOV (QuickTime Video)
      - FLV (Flash Video)
      - MPEG-1 (MPEG-1 Video)
      - MPEG-2 (MPEG-2 Video
      Линк за изтегляне: X-Down Video Downloader 2.0
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.