Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди време пуснах идентична.

След преинсталация нa Windows 7 х64 от много време се мъча с драйверите.

На игрите забелязвам Ниски резолюции и насичане.

И то на "елементарни игри".

Ето и цялата конфигурация:

MotherBoard: Foxconn http://www.foxconnsupport.com/download.aspx?models=en-us0000313&category=C000000001&brand=en-us0000002&Series=en-us0000007&chipset=en-us0000107&keywords=&sort=]A690VM2MA-RS2H

Процесор: AMD Athlon x2 64 4400+

Оперативна(Рам): 6Gb DDR2

Видео Карта: ATI Radeon HD 2600 Pro

Вече се съмнявам, че е от драйверите на видео картата, защото са последните и правилните.

На дъното видях че има драйвери, но те са само за Vista и Xp.

На процесора не знам, дали му трябват драйвери...

Редактирано от Bandle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом са нови драйверите, то едва ли проблема е в тях. Хардуера си е старичък така или иначе, че да искаш добра графична производителност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че тези игри преди време ги играех без насичане на максимални настройки.

Игри, които изискват:

-512Mb Рам

- Едноядрен процесор 3.0Ghz

-256Mb Рам на картата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как хардуер от преди 6-7 години да работи коректно с последните версии на драйверите.

Отиваш в сайта на производителя на видеото и останалата железария и сваляш драйверите от там.

Тези които са за виста стават и за седмицата.

За процесора ти трябва  AMD Dual-Core Optimizer търси го на сайта на AMD.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди си е било за преди. Аз също сега не мога да отворя нормално два-три таба с Файърфокс на старата щайга без да забие/зацикли примерно. Техниката се мени, програмите стават лакоми... Няма как това да не влияе на производителността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирайте видео драйверите рестартирайте и вижте какво ще ви предложи това .Трябва да ви предложи хубав драйвър http://support.amd.com/en-us/download/auto-detect-tool

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има едно неписано правило и то е когато се инсталират ОС,програми, драйвери и т.н. на по-стара машина, те да са приблизително от датата на производство или закупуване. Това е изпробван метод и е с цел да не се товари с по-лакомия софтуер. Хардуерно обаче няма какво да се направи и това кара хората да правят ъпгрейди. Както и да е, да не се отплесвам от темата. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.