Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,Инсталирах 2те игри,ъпдейти,кракове - всичко както си по описание и когато цъкна в/у иконката - нищо.Fifa-та въобще не реагира ,а Battlefielda пуска за 10 сек черен екран и след това изписва Stop working. Имате ли някаква идея от къде идва проблема - драйвери,уиндолс и т.н.Между другото съм с 8ца intel i7 3632qm, AMD Radeon hd 8750m, 8gb ram

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,Инсталирах 2те игри,ъпдейти,кракове - всичко както си по описание и когато цъкна в/у иконката - нищо.Fifa-та въобще не реагира ,а Battlefielda пуска за 10 сек черен екран и след това изписва Stop working. Имате ли някаква идея от къде идва проблема - драйвери,уиндолс и т.н.Между другото съм с 8ца intel i7 3632qm, AMD Radeon hd 8750m, 8gb ram

Да , както е казал колегата наистина лаптопа не е за игри. Препоръчвам ти настолен компютър. Относно проблема с фифата и аз нещо не успявам да я подкарам не заради конфигурацията ми , а заради Origin. Затова по - добре си я купи и няма да имаш проблеми с нея. Доколкото за Battlefield 4 да я играеш на лаптоп е убийствено. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом FIFA14, не се стартира изобщо значи, че проблема може да се състои в неправилна инсталация на играта или пък си изтрил (файл от главната директория) или може би си копирал (допълнителни файлове в директорията)Кои  знае може и да не са тези причините, но е много вероятно.п.п. Интересно ми е как разбрахте, че става въпрос за лаптоп. Автора никъде не споменава нещо подобно.

Редактирано от petko93 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п.п. Интересно ми е как разбрахте, че става въпрос за лаптоп. Автора никъде не споменава нещо подобно.

intel i7 3632qm, AMD Radeon hd 8750m, 8gb ram

Да обяснявам ли :wink12:  или сам се досети?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

intel i7 3632qm, AMD Radeon hd 8750m, 8gb ram

Да обяснявам ли :wink12:  или сам се досети?

Не казвам, че съм някакъв специалист, но ако не ти пречи обясни ми защото наистина не знам как установи това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвам, че съм някакъв специалист, но ако не ти пречи обясни ми защото наистина не знам как установи това.

Напиши конфигурацията си в Google и май ще видиш някакъв лаптоп на име HP Probook 450 .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора и видео картата са за мобилни компютри. 

Буквичката "М" след модела.

Лаптопа вероятно е HP ProBook 450 в момента това се продава масово с тези параметри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.