Премини към съдържанието
chicharito14

Преинсталация Windows XP - дайте свястен Windows Xp

Препоръчан отговор

Явно не си си направил труда да прочетеш правилата на форума?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси MDSN копие по тракерите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

свестен windows xp

Такова животно "свестен ХР" нема! Свестен Windows за момента е само 7-цата. Боз 8 не става за нищо. Да се надяваме, че при Windows 9 ще се поучат от грешките си и ще го направят такъв, какъвто Боз 8 трябваше да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова животно "свестен ХР" нема! Свестен Windows за момента е само 7-цата. Боз 8 не става за нищо. Да се надяваме, че при Windows 9 ще се поучат от грешките си и ще го направят такъв, какъвто Боз 8 трябваше да е.

И къде го прочете това?Няма лоша ОС,има потребители които не знаят как да боравят с нея.Всяка ОС е свястна.Проблемите и идват от ЗКУ.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И къде го прочете това?Няма лоша ОС,има потребители които не знаят как да боравят с нея.Всяка ОС е свястна.Проблемите и идват от ЗКУ.

Боз 8 щеше да става за нещо, ако не го бяха направили нарочно да не може да мултитасква като хората. За разлика от теб не съм чел, а съм пробвал. Изкарах 9 дни с въпросната боза, през което време ѝ видях всичките кирливи ризи, които уж случайно са пропуснали да споменат в ревюто за нея из сайта на Майкрософт. И то говоря за версия 8.1, която май все още е последната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкарах 9 дни с въпросната боза

И си мислиш,че 9 дни са достатъчни да провериш функциите,програмите и компонентите как се държът и синхронизират с дадена ОС ли?Аман от смешници.Вземете се образовайте малко бе хора.Какво си мислите,че като инсталирате 5 програми знаете всичко за ОС ли.Щом ще ти стане по-добре си мисли че е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако знаеш на какъв стрес тест го подложих през тия 9 дни нямаше да ми се правиш на толкова умен. А на Windows 7 хич не му дреме колко програми му пускам едновременно. На Боз 8 още в първите минути след инсталацията му цъкнах една след друга да стартира Мозилата и Тотал Командер. И веднага заби цялата система, а втория път пък изписа, че Мозилата и Тотал Командер били спрели да работят. Последния ден му нацъках и останалите програми да ги пусне и след това Боз 8 не стартира повече. Публикувано изображение При 7-цата играя 2 игри, като ги сменям с алт и таб, играя флаш игра, която си нямаш идея колко ресурси гълта и стартирам 5 програми почти едновременно и няма дори помен от зацикляне. А въпросните 5 програми стартират почти едновременно с разлика от 1-2 сек. между тях.

Така че щом дадена ОС не може да издържи дори на две програми едновременно - няма какво повече да говорим. Абсолютен боклук с педро интерфейс и това е. Че то даже античното ХР може да пусне повече програми едновременно без да забие, бе!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А оригинална ли е 8 която сте пробвали или е свалена от торентите?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Може ли да ми дадете свястен windows xp искам да си преинстална компютъра помощ ...

Ето тук:http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

Отваряш, четеш а после ще мислиш какво да попиташ. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Dimitar122
      Имам инсталирани .NET framework 1.1, и 2.0 SP2. Въпроса ми е мога ли да ги денсталирам без това да предизвика проблеми с операционната система? Просто целта ми е да освободя тези ~1,7GB място.
      Като се опитам да денсталирам ъпдейта на 1.1(KB2833941) ми казва, че това може да предизвика проблеми в по-новите версии(снимката по-долу)

Ето го и процореца с всичките техни неща

Ето и някои неща, които може да потрябват:

• от SAKATAR
      Добро утро! Някой знае ли от къде мога да изтегля актуализация KB927891 за Windows XP 32-bit? В сайта на Microsoft са я изтрили и са оставили само за 64-bit.
    • от peppone1
      Здравейте, преинсталирах компютъра и пуснах да се свалят ъпдейтите, но не избрах само ъпдейта Windows Malicious Software Removal Tool. Но след като останалите се свалиха, видях че липсва ъпдейта Windows Genuine Advantage Notification, който беше избран заедно с другите в пакета, но защо сега го няма? Опитах да го инсталирам от Internet Explorer и то го инсталира, но после не можа да отвори страницата и да продължа по-нататък. При предишната преинсталация на компютъра, този ъпдейт го свали чак на следващият ден, но неща да чакам толкова.
      Windows XP Professional SP3
    • от SAKATAR
      Здравейте, имах проблем с файла kernel32.dll. С Windows XP Professional Service Pack 3 съм, но нямам диск с ОС. Потърсих информация в интернет как да го поправя и попаднах на този клип:

Имам три прости въпроса:
      1. Ако изпълня стъпките в клипа има ли вероятност да изгубя някои файлове?
      2. Чрез този метод оправят ли се и други файлове на ОС, освен kernel32.dll?
      3. Този метод същият ли е като възстановяването и поправянето на файлове от операционната система, от диск, чрез командата sfc /scannow?

Благодаря предварително за отговорите! Поздрави!
    • от fresh_bones
      Проблема е следния след лошо време реших да си изключа компютъра и да си махна всички кабели от него, кабели от тонколони, монитор и т.н. След като отмина бурята реших да го включа и проблемите започнаха. При стартиране след минаване на лентата на Windows ми  излиза син екран и след секунда се рестартира. След това ми изписва това
      1. Start windows normally
      2. Safe Mode
      3. Last known good configuration (your most recent settings that worked)
      и при избиране на и трите ми излиза син екран и се рестартира.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.