Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук

Препоръчан отговор

Здравeйте. В момента конфигурацията ми е дъно: ASRock N68-GS; RAM: ddr2 2x2gb 800Mhz; захранвне: ATX- S460 460W; процесор: AMD Sempron 140 2.7Ghz. Процесора ще бъде подмене с AMD Athlon II X4 635 2.9Ghz който вече е закупен. Тепърва ще закупувам видео, за сега съм се спрял на Radeon HD 7750 но незнам ддр3 2гб или ддр5 1гб на 128 бита, ще съм благодарен ако дадете идеи за видео карта подходяща за тази конфигорация(ще се използва от време на време за игри). Захранването ще свърши ли работа или ще трябва да го подменя и него. Ако вземам само карта бюджета за нея ще е до 200 лева, ако трябва да вземам и захранване бюджета ми за двете общо ще е до 250 лева. Благодаря предварително.

Редактирано от em1l (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.