Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

eniii

Кои филми са ви трогвали до сълзи?

Препоръчан отговор

Into the Wild The Pianist

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. "Къщата на духовете" (The House of the Spirits) - има един момент, в който винаги сълзите ми тръгват - когато сенатор Троеба (Джеръми Айрънс) троши стъклото на колата с бастуна си, разбирайки от малката си внучка, че жена му (Мерил Стрийп) е починала. Но този филм е много по-дълбок, това не е единствения трогателен момент.

2. "Добрия Уил Хънтинг" (Good Will Hunting)

3. "Мерлин" (Merlin - www.imdb.com/title/tt0130414/)

4. "Минало незапочнато" (Newerwas) - най-трогателния филм на сър Йън Маккелън, който съм гледал

5. "Часовете" (The Hours)

6. "Джак и бобеното зърно: Истинската история" (Jack and the Beanstalk: The Real Story)

7. "Анастасия"

8. "Английския пациент" (The English patient)

9. "Казанова" (Casanova - www.imdb.com/title/tt0427042/)

10. "Мостовете на Медисън" - дори учaстиеto на Клинт Истуд не успя да развали филма

11. "Стаята на Марвин" (Marvin's Room)

12. "Плажът" - най-дълбокия филм на Леанардо ди Каприо

13. Love Actually с Лиъм Нийсън

14. "Небеса" - www.imdb.com/title/tt0246677/

14. "Неудобната истина" (The Inconvenient truth) - какво по-трогателно от съдбата на планетата??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се сещам чак до сълзи да ме е трогвал някой филм, освен като бях бременна, ама тогава всичко ме трогваше до сълзи. Иначе най-близо до тази идея е Мелъди на Алън Паркър - преди 15 години го гледах за последно и оттогава го търся къде ли не, ама не мога да го намеря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се сещам чак до сълзи да ме е трогвал някой филм, освен като бях бременна, ама тогава всичко ме трогваше до сълзи. Иначе най-близо до тази идея е Мелъди на Алън Паркър - преди 15 години го гледах за последно и оттогава го търся къде ли не, ама не мога да го намеря

Вижте на www.mininova.org/tor/1942725

Ако имате някакви проблеми, може да ми пишете на лично съобщение или на mit@gbg.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Who Do You Love" с Mercedes , направо се "разплаках" , като го гледах . ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Good Will Hunting, Hair, The Green Mile , Pet Sematary, Butterfly effect.... много са. Сега се сещам за тези.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

gladiator, the patriot... и други...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не точно плакал де..."Windtalkers","saving private ryan","зелената пътека","green street hooligans"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зеленият път ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ух забравих го как се казва Този където си избират едно лудо лабрадорче Където все правеше бели.. Накрая на филма почина обаче....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зеленият път, за втори път го гледам вече ама всеки път плача като го гледам, и не ми омръзва никога да го гледам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филаделфия с Том Ханкс, Дензил Уошингтон, А. Бандерас. Жега. АЛ ПАЧИНО Р. ДЕНИРО, В. КИЛМЪР.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"На учителя с любов","Титаник"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Леон" "Да срещнеш Джо Блек" "Сватбата на най-добрия ми приятел" "Четири сватби и едно погребение" "Диви/Красиви" За сега се сещам само за тези :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Невъзможно твой"... краят на "Зина:Принцесата войн"... :speak::D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емоционално смазана съм абсолютно всеки път, когато гледам:

На брега

Зелената миля

Смело сърце

Мъже на честта

Мъглата

Армагедон

Изкуплението Шоушенк

Сблъсъци

Пърл Харбър

Гладиатор

21 грама

Седем паунда

13-тия войн

300

Троя

Небесно царство

Жана д'Арк

Леон

Дрога

Кенди (с Хийт Леджър)

Ако само...

Предай нататък

Изкуствен интелект

Шесто чувство

Месец любов

Водно конче

Страстите Христови

Слонът, моя приятел

От анимациите съм плакала на:

Цар Лъв

Спирит

100% пропускам още много, но за момента това се сещам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко са филмите, които са ме трогвали, но фаворита ми е "Съдбата на човека (Судьба человека)". Ако не сте го гледали - има го в Замунда със субс, руски е. Колкото и пъти да го гледам винаги мога да се разплача въпреки че съм момче..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да си кажа: American Beauty [1999] Американски прелести Artificial Intelligence [2001] Изкуствен интелект Frida [2002] Фрида Gladiator [2000] Гладиатор Gran Torino [2008] Гран Торино Kama Sutra A Tale Of Love [1996] Кама Сутра приказка за любовта Keith [2008] Кийт Klass [2007] Клас Leon [1994] Леон Man on the Moon [1999] Човек на Луната Meet Joe Black [1998] Да срещнеш Джо Блек Modigliani [2004] Модилиани Seven Pounds [2008] Седем души Shindler's list [1993] Списъкът на Шиндлер Slumdog Millionaire [2008] Беднякът милионер Spartacus [2004] Спартак The Curious Case of Benjamin Button [2008] Странният случай с Бенджамин Бътън The Last Samurai [2003] Последният самурай The Number 23 [2007] Числото 23 The Sixth Sense [1999] Шесто чувство Thirteen [2003] Тринадесет И да не забравяме Сезонът на канарчетата [1993] И разбира се има още доста, но тези са най ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сещам се за: Втората майка (Stepmom) Брулени хълмове (Wuthering Heights) Списъкът на Шиндлер (Schindler's List) Град на ангели (City Of Angels) Да срещнеш Джо Блек (Meet Joe Black) Легенди за страстта (Legends of the Fall) Страстите Христови (The Passion of the Christ) и др. Понякога по подобен начин ми въздейства и определена серия от "Анатомията на Грей"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

My Sister's Keeper (2009)

POSTER 1 & POSTER 2

Затрогващ сценарий, добре премерен, точно подбрани актьори. Дори кучето, неговото име и роля. Почти съвършен в своята цялост филм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трогвали са ме най-много Титаник, Властелинът на пръстените, Армагедон, Град на ангели

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Children of heaven / Bacheha-Ye aseman http://www.imdb.com/title/tt0118849/ Никой не спомена филма, а той наистина е красив и неможе да се опише с думи, гледайте няма да съжалявате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.