Премини към съдържанието
oitz69

Съобщение след преинсталация?

Препоръчан отговор

Преинсталирах стар ком. с windows 7 home basic и след като наслагах всичко се появи това-Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Легално ли е копието на Windows или някаква версия от тракерите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Легално ли е копието на Windows или някаква версия от тракерите ?

Е ти ма уби направо... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука,баце: 

мерси много,ама го обърках...нищо не стана...май ще преинсталирвам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега , с какви параметри е щайгата ? дали е нужно със 7ца да я мъчиш :( гледам че процесора яко е опънал каиша :) 100%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

опънал е защото се обновява уиндоуса...,става за седмица..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти ма уби направо... :)

Нещо по-сериозно не можа ли да измислиш, или само си намина от тук за да тролнеш. Извините ме и мен, че навлизам в офтопик ама подобни "градивни" коментари много ме радват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо по-сериозно не можа ли да измислиш, или само си намина от тук за да тролнеш. Извините ме и мен, че навлизам в офтопик ама подобни "градивни" коментари много ме радват

Извинявам се,но да обясня...преинсталирал съм много компютри и никога не съм ползвал "оригинален" уиндоус,а и никой ,който познавам не го прави.Затова въпроса ми се стори леко казано "смешен"....

Редактирано от oitz69 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се,но да обясня...преинсталирал съм много компютри и никога не съм ползвал "оригинален" уиндоус,а и никой ,който познавам не го прави.Затова въпроса ми се стори леко казано "смешен"....

Дайте някакви данни за машината на която се появяват тези съобщения.Както и инсталираният софтуер.И направихте ли показаното от luckyboy.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CCleaner някой път трие този файл (за да ти освободи повече място) вероятно вече си почиствал с него щом започнаха проблемите и преинсталациите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CCleaner някой път трие този файл (за да ти освободи повече място) вероятно вече си почиствал с него щом започнаха проблемите и преинсталациите.

Това пък от къде ти хрумна?

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми е хрумнало,виждал съм го.Друго често срещано е след почистване с CCleaner да изтрие файлът който показва версията на драйвера за видеокартата и GPU-Z показва,че нямаш драйвери.Езиковата лента е изчезвала и други такива неща който смята за ненужни.

Редактирано от KoiAzLiWe (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

По вашата логика тогава излиза, че всички хора закупили лиценз на операционна система са леко казано смешници? Айде бе! Нали затова така ти върви "оригиналния ". Прочети отново пост №8. Написан е по твоя повод

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами от опита който имам, мога да си направя извода че тези пипани пиратски копия правят точно тези проблеми, и после се чудите какво е омазано на системата. Тя от самото начало си е омазана, с премахнати услуги, процеси, сървизи и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирах го пак,всичко е точно.Наистина чистих със CCleaner.Може и от него да е,но смятам,че проблема е от програмата,която сложих за смяна на фона,може и да греша,но сега не излиза съобщение.Никога не съм разбирал хората ,които дават пари за 'истински" уиндоус.Но те така са преценили и това си е тяхна работа.Аз ползвам от години "копия" и никога не съм имал проблеми.... Благодаря на всички за съветите и отговорите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.