Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Имам следният проблем - монитора премигва за около секунда и след това продължава да си работи нормално. Няма определен интервал между премигванията - прави го когато си поиска.

Мониторът е Prestigio P372 и е свързан към външна видео карта MSI Nvidia GT 630 4GB. Сменял съм кабели и т.н. Когато свържа монитора към вградената видеокарта няма проблем. Слагал съм друг монитор за проба и пак няма никакъв проблем. Въпросният монитор съм го свързвал към друг компютър и там си работеше перфектно. Дъното е ASUS H61M-E, процесор Intel Pentium G2030 - 3 GHz, захранване Floston FL500, ОС Window7  x64.  

Та въпроса ми е някой има ли идея от какво може да бъде или просто компа и монитора не се харесват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал ли си с различни версии на драйверите за видео картата ? На каква резолюция и честота работи монитора ? Гледам, че има DVI и D-Sub - с кой работи и пробвано ли е и с двата интерфейса ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да опитате да обновите драйвера на външната видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички драйвери на видеокартата и на дъното са обновени. Монитора има само D-Sub и не съм го пробвал към DVI понеже нямам преходник. Сменял  съм  всички възможни честоти и резолюции и все едно и също - премигва за около секунда, като в горния десен ъгъл изписва D-Sub и си продължава да работи нормално. Май накрая ще трябва или да махна видео картата или да сменя монитора.

.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.