Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

НЕ на готовите конфигурации!!! Казваш за какво ще ползва, дали имаш стари части и с колегите ще ти предложим оптималния вариант за посочената от теб сума!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Какво мислите за тази конфигурация: http://www.unicombg.net/index.php?page=products&id=27095

Зависи за какво ще се използва!?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че в този си вид може да ти излезе със стотина лева по-евтино, а видеото не си струва по принцип.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами принципно съм решил да отделя 700 лева. Брат ми ще играе игри, но няма да са кой знае колко тежки. Играя на ПЕС и на ФИФА.

Редактирано от Lenor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С възможност за бъдещ ъпгрейд:

ASROCK FM2A55M-HD+

Обща стойност - 715.26 лв. с ДДС
Ако можеш да ползваш кутия, хард или захранване ( евентуално ) нещата се променят в положителна посока и ще можеш да вземеш нещо по-добро.
Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нико за ъпгрейд в бъдеще ще му трябва A88XM чипсет. Реално готовата машинка има по-добри възможности за ъпгрейд но цената и не е добра.  

Ето нещо като готовата но с по-добра видеокарта, процесор, кутия и захранване - Количка.

Компромиса е че паметта е резната но в бъдеще може да добавиш още една както и по-добра видеокарта и процесор. Отделно получаваш пълната гаранция на компонентите. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Убегнало ми е това за чипсета, но дъното като гледам ще поддържа A10-7700K и A10-7850K.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно грешката е моя. Последно четох някво уш официално изказване че старите чипсети няма да поддържат новите процесори.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение, че до края на месеца ще излязат новите APU-та на AMD е абсолютно безмислено да се предлагат старите APU-та и чистите процесори! Какво излиза - питащия ще си вземе 760К/А10 6800К и след 2 седмици ще си гризе ноктите от яд!

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение, че до края на месеца ще излязат новите APU-та на AMD е абсолютно безмислено да се предлагат старите APU-та и чистите процесори! Какво излиза - питащия ще си вземе 760К/А10 6800К и след 2 седмици ще си гризе ноктите от яд!

При положение, че ще има 760К+7770 едва ли ще реве за APU. Говорим за по-далечен ъпгрейд! Ако му се чака няколко седмици-да чака.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В конфигурациите,които предлагаме,трябва да има клавиатура и мишка.Поне такава е офертата за авторът на темата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какъв е проблема да се сложи някой боклук от 20 лв.? Нали не мислиш че в магазина са му турили нещо хубаво? Но си коригирах предложението само мир да има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение, че ще има 760К+7770 едва ли ще реве за APU. Говорим за по-далечен ъпгрейд! Ако му се чака няколко седмици-да чака.

И какъв е този по-далечен ъпгрейд - наследника на Kaveri или още по-натам? Да, ако човек е разумен ще чака, бързането знаем не води до нищо добро!

П.П. Добре, че има потребители като ''onogondur'' да ви подсеща от време на време да сте малко по-обективни! Защото всеки бърза да плесне своето предложение без много да влага мисъл.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е какъв е проблема да се сложи някой боклук от 20 лв.? Нали не мислиш че в магазина са му турили нещо хубаво? Но си коригирах предложението само мир да има.

Многоуважаеми naruto,не казвам,че е проблем това. Но както добре знаете,тук в сайта влизат доста хора,които нищичко не разбират.И много е вероятно да си кажат-абе тия от магазина ми дават клавиатура,че и мишка даже,що пък да не взема тяхната оферта.И в повечето случаи няма и как да ги разубедим.

Поздрави.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв е този по-далечен ъпгрейд - наследника на Kaveri или още по-натам? Да, ако човек е разумен ще чака, бързането знаем не води до нищо добро!

П.П. Добре, че има потребители като ''onogondur'' да ви подсеща от време на време да сте малко по-обективни! Защото всеки бърза да плесне своето предложение без много да влага мисъл.

Поздрави!

Ако се поинтересуваш ще разбереш за бъдещия ъпгрейд. И к'ъв е проблема с мишката и клавиатурата? Ти си този, който плясва предложения без да влага много мисъл! Чудиш се май какво да кажеш и с какво да се заядеш, та се хвана за периферията. Ще бъдем по-обективни другия път! ;)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Многоуважаеми naruto,не казвам,че е проблем това. Но както добре знаете,тук в сайта влизат доста хора,които нищичко не разбират.И много е вероятно да си кажат-абе тия от магазина ми дават клавиатура,че и мишка даже,що пък да не взема тяхната оферта.И в повечето случаи няма и как да ги разубедим.

Поздрави.

То има и доста,които нищо не разбират,а дават предложения и такива,които освен семпронче и атлонче друго не са виждали,ама са големи "капацитети".

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се поинтересуваш ще разбереш за бъдещия ъпгрейд. И к'ъв е проблема с мишката и клавиатурата? Ти си този, който плясва предложения без да влага много мисъл! Чудиш се май какво да кажеш и с какво да се заядеш, та се хвана за периферията. Ще бъдем по-обективни другия път! ;)

Виж сега дечко - ти ме цитираш, аз ти отговарям. С никого не се заяждам! И по-полека с тона. Не съм някое хлапе на твоето ниво, че да ми намигваш многозначително! Дай да си вършим работата(да помагаме с каквото можем) и да не се отклоняваме! Недей пада на нивото на Джони, който троли яко и целта му е да разкара качествените хора от форума за да си развява коня без да се притеснява, че някой ще забележи огромното му невежество.

Поздрави и лек ден! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега дечко - ти ме цитираш, аз ти отговарям. С никого не се заяждам! И по-полека с тона. Не съм някое хлапе на твоето ниво, че да ми намигваш многозначително! Дай да си вършим работата(да помагаме с каквото можем) и да не се отклоняваме! Недей пада на нивото на Джони, който троли яко и целта му е да разкара качествените хора от форума за да си развява коня без да се притеснява, че някой ще забележи огромното му невежество.

Поздрави и лек ден! :)

Виж сега - само не ми викай дечко, аз съм сигурен, че и ти си на моите години, ама в интернет сме много големи. Не знам какво помогна с това:

Публикувано изображение

Поздрави!

Защо написа тая глупост? Каква по-точно ти беше помощта? Не е ли заяждане това? И не падам на нивото на никой, точно ти прогони с постоянните ти заяждания един от най-качествените хора във форума, ама си мълча, нали? И нивото ми е много по-високо от твоето, в това съм убеден, така че пак говориш глупости! Не ме карай, да ти го доказвам! Повече не ме цитирай. Няма да ти отговарям!

Лек ден и на теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новите чарколяци, когато ги пуснат за пръв път на пазара са не реално скъпи и след известно време се нормализират цените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега - само не ми викай дечко, аз съм сигурен, че и ти си на моите години, ама в интернет сме много-големи. Не знам какво помогна с това:

Публикувано изображение

Защо написа тая глупост? Каква по-точно ти беше помощта? Не е ли заяждане това? И не падам на нивото на никой, точно ти прогони с постоянните ти заяждания един от най-качествените хора във форума, ама си мълча, нали? И нивото ми е много по-високо от твоето, в това съм убеден, така че пак говориш глупости! Не ме карай, да ти го доказвам! Повече не се занимавай с мен!

Лек ден и на теб!

Улегнал и интелигентен човек не се изразява по този начин и не пише неща от сорта: 

И нивото ми е много по-високо от твоето, в това съм убеден, така че пак говориш глупости! Не ме карай, да ти го доказвам! 

Не смяташ ли, че звучи нелепо? Представям си как ни се присмиват страничните наблюдатели и как излагаме форума със споровете ни. За по-горния цитат - не, не смятам, че съм написал глупост(ако не сме максимално обективни не помагаме пълноценно на хората) и не - не беше заяждане! Кой е този съфорумец, който съм прогонил? 

П.П. С никого не искам да се занимавам, нито с теб в частност! Не си заслужава да си губя от времето.

Край на офтопика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Улегнал и интелигентен човек не се изразява по този начин и не пише неща от сорта: 

Не смяташ ли, че звучи нелепо? Представям си как ни се присмиват страничните наблюдатели и как излагаме форума със споровете ни. За по-горния цитат - не, не смятам, че съм написал глупост(ако не сме максимално обективни не помагаме пълноценно на хората) и не - не беше заяждане! Кой е този съфорумец, който съм прогонил? 

П.П. С никого не искам да се занимавам, нито с теб в частност! Не си заслужава да си губя от времето.

Край на офтопика.

По-късно ще ти отговоря на лично. Достатъчно изцапахме темата, за което се извинявам, най-вече на автора, който е доста ''заинтересован'' от темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля,спрете с личните нападки.

Мисълта ми е,че ако ще предлагаме алтернативи на някакви оферти към авторите на темите,то трябва тия алтернативи да са равностойни,но по-евтини,или пък на същата цена,но по-добри.Цялата работа тръгна от там,че видях в конфигурацията да има и периферия-мишка и клавиатура.Аз опитах да сглобя същото на по-добра цена,но не успях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:

Обща стойност - 747.11 лв. с ДДС
Ето нещо различно..дано скоро има налично hd 7730 дд5,ако има -взимай него 
Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.