Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Така .. купих си нов хард диск и старият реших да го сложа на старият компютър(който вече тъй като не го ползвам, баща ми реши да го ползва) обаче .. единият хард диск е леко по-нов и е със сата кабел и захранващия нещо ми липсва в старата кутия .. сата порт има на дъното, обаче вече както упоменах захранващ такъв няма .. той ми обясни, че това ХДД е още с този компютър ( стария ) обаче аз продължавам да се чудя от къде са свързали такъв захранващ .. та ето една снимка да добиете представа .. ( долният е старият, който захранващия и ИДЕ кабела бяха лесна работа, обаче горният както упоменах вече, не му намирам кабел .. )  Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си преходник MOLEX към SATA

Публикувано изображение

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преходник .

Публикувано изображение

ПП. изпревариха ме :D но все пак защо ли ми се вижда от снимката че харда май е снабден и със молекс :(

ПП. стария ако не работи го махни или новия го премести по нагоре за да може да се охлажда .

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за това че пиша тук, но имам един крайно интересен въпрос. От къде мога да си закупя камък или отверка за 6-тограмите които се завиват на основата на тавата на дъното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП. стария ако не работи го махни или новия го премести по нагоре за да може да се охлажда .
И двата ще работят, а нагоре няма накъде, защото там е имало нещо друго, а и няма метални планки, които да ги държи.Благодаря за бързите отговори, макари, че преди това вече бях намерил такива преходници, но не бях сигурен, че точно такъв ще ми трябва за тази работа.

Редактирано от Thund3rGod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като мислиш,че няма да може да го обясниш в магазина, свали снимката на телефона си и като отидеш им е покажи ! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за това че пиша тук, но имам един крайно интересен въпрос. От къде мога да си закупя камък или отверка за 6-тограмите които се завиват на основата на тавата на дъното?

Не знам, аз преди ползвах един камък 5,5мм но откакто сглобявах една щайга в кутия Кулър Мастър вече ползвам това (имаше го в комплектацията на кутията):

Публикувано изображение

EDIT: ето линк към сайт да видите как точно се води инструмента за който питате.

Редактирано от Bily-79 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такъв преходник сата към молекс както се нарича понякога идва с кутията на дъното. Я провери ако още я пазиш дали в комплекта няма такъв. В кутията на дъното на старата ми щайга имаше, и го ползвам за един Сийгейт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам кутия, къде да търся .. то това ПЦ вече дали 7г. не е ударило ( а ще подкарва уиндоус 7 64бит-а лол ) благодаря все пак за помощта, утре ще одскоча до магазина да купя един и да взема да му подредя и кабелите малко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам кутия, къде да търся .. то това ПЦ вече дали 7г. не е ударило ( а ще подкарва уиндоус 7 64бит-а лол ) благодаря все пак за помощта, утре ще одскоча до магазина да купя един и да взема да му подредя и кабелите малко :)

Стария ми компот е на точно 8 годинки, ама му пазя все още кутии, листовки, кабели, флопи дискети с драйвери и какви ли не още джунджурии. Та затова си помислих, че си я пазите и вашата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стария ми компот е на точно 8 годинки, ама му пазя все още кутии, листовки, кабели, флопи дискети с драйвери и какви ли не още джунджурии. Та затова си помислих, че си я пазите и вашата.

Ем да ама .. аз да съм си го сглобявал едно време щях да си пазя всичко, ама я е дръпнал някой друг кабел тоя дето го е сглобявал, я не .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Safet Luman
      Здравейте искам да ви питам защо ме показва онлайн при положение че не съм влизал в приложението?
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Бих искал да Ви попитам понеже срещам затрудения в оразмеряването на една снимка. Имам снимка която е Weight 16535 и Height 4606. Искам да я направя да е H:280cm x 140cm обаче след, като я оразмеря просто излиза адски разпъната и изглежда доста зле. Та въпроса ми е как да го направя за да изглежда добре(не толкова видимо размазана и разпъната)
      Благодаря!
    • от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от ivanovr
      здравейте  , моля помогнете имам един проблем с аудуто 1.8и 125 коня .
      докато карам и като мина 50 почва да вие нещо да стържи смених каре вътрешно и външно но никакъв резултат гумите сащо джанти , амортисиори , лагери не не не ....
      отидох в сервиз и казаха че за смяна е скоросната кутия но се самнявам в това защото скоростите влизат добре при завой на ляво шумът идва от дясно колело и се осеща трептене на волана в краката ми и е непоносимо някой да е имал тоя проблем ? и как го е премахнал ще съм му много благодарен !!  
      ------ ШУМЪТ Е КАТО ---- ОУМ ОУМ ОМ ОМ ОМ 
      СЕ ЕДНО ЧЕ ПРЕСКАЧАТ ЗАБИ ИЛИ КАТО ЛАГЕР - НО СЪМ ГИ СМЕНИЛ!
    • от An-Mari Ivanova
      Здравейте, имам въпрос за MacBook- Можете ли да ми кажете мнение, дали си струва да взема Macbook Pro втора ръка mid 2012 ? Занимавам се с графичен дизайн и ми трябва най-вече за работа с Photoshop, Illustrator, т.н Сегашния ми лаптоп е Lenovo от миналата година, взех го чисто нов, но вече доста забива ( i3 процесор, 4GB ram ) и се чудя дали си струва да го сменя с втора ръка MacBook? Много ще съм благодарна ако ми кажете мнения и дадете съвети!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.