Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така .. купих си нов хард диск и старият реших да го сложа на старият компютър(който вече тъй като не го ползвам, баща ми реши да го ползва) обаче .. единият хард диск е леко по-нов и е със сата кабел и захранващия нещо ми липсва в старата кутия .. сата порт има на дъното, обаче вече както упоменах захранващ такъв няма .. той ми обясни, че това ХДД е още с този компютър ( стария ) обаче аз продължавам да се чудя от къде са свързали такъв захранващ .. та ето една снимка да добиете представа .. ( долният е старият, който захранващия и ИДЕ кабела бяха лесна работа, обаче горният както упоменах вече, не му намирам кабел .. )  Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си преходник MOLEX към SATA

Публикувано изображение

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преходник .

Публикувано изображение

ПП. изпревариха ме :D но все пак защо ли ми се вижда от снимката че харда май е снабден и със молекс :(

ПП. стария ако не работи го махни или новия го премести по нагоре за да може да се охлажда .

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за това че пиша тук, но имам един крайно интересен въпрос. От къде мога да си закупя камък или отверка за 6-тограмите които се завиват на основата на тавата на дъното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПП. стария ако не работи го махни или новия го премести по нагоре за да може да се охлажда .
И двата ще работят, а нагоре няма накъде, защото там е имало нещо друго, а и няма метални планки, които да ги държи.Благодаря за бързите отговори, макари, че преди това вече бях намерил такива преходници, но не бях сигурен, че точно такъв ще ми трябва за тази работа.

Редактирано от Thund3rGod (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като мислиш,че няма да може да го обясниш в магазина, свали снимката на телефона си и като отидеш им е покажи ! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за това че пиша тук, но имам един крайно интересен въпрос. От къде мога да си закупя камък или отверка за 6-тограмите които се завиват на основата на тавата на дъното?

Не знам, аз преди ползвах един камък 5,5мм но откакто сглобявах една щайга в кутия Кулър Мастър вече ползвам това (имаше го в комплектацията на кутията):

Публикувано изображение

EDIT: ето линк към сайт да видите как точно се води инструмента за който питате.

Редактирано от Bily-79 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такъв преходник сата към молекс както се нарича понякога идва с кутията на дъното. Я провери ако още я пазиш дали в комплекта няма такъв. В кутията на дъното на старата ми щайга имаше, и го ползвам за един Сийгейт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам кутия, къде да търся .. то това ПЦ вече дали 7г. не е ударило ( а ще подкарва уиндоус 7 64бит-а лол ) благодаря все пак за помощта, утре ще одскоча до магазина да купя един и да взема да му подредя и кабелите малко :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам кутия, къде да търся .. то това ПЦ вече дали 7г. не е ударило ( а ще подкарва уиндоус 7 64бит-а лол ) благодаря все пак за помощта, утре ще одскоча до магазина да купя един и да взема да му подредя и кабелите малко :)

Стария ми компот е на точно 8 годинки, ама му пазя все още кутии, листовки, кабели, флопи дискети с драйвери и какви ли не още джунджурии. Та затова си помислих, че си я пазите и вашата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стария ми компот е на точно 8 годинки, ама му пазя все още кутии, листовки, кабели, флопи дискети с драйвери и какви ли не още джунджурии. Та затова си помислих, че си я пазите и вашата.

Ем да ама .. аз да съм си го сглобявал едно време щях да си пазя всичко, ама я е дръпнал някой друг кабел тоя дето го е сглобявал, я не .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Anton Markov
      Здравейте колеги,
      От скоро имам проблем с моята локална мрежа. Имам два последователно свързани рутера и един суич. Връзката междъ тях е следната:
      света -> (switch) TP-LINK TF-S 1005D -> (1st router ip: 192.168.1.1) ZTE ZXHN H118N (има няколко устройства свързани към това устройство) -> (2nd router ip: 192.168.185.1) Linksys WRT54GL (моите устройства като: моб телефон, компютър и лаптоп) 
      Проблема е от около 1 седмица и по някаква причина между 1ви и 2ри рутер отвреме-навреме няма връзка. Дори като е включен кабела идващ от първият рутер към лаптопа или компютъра, пак няма интернет. Но докато съм свързан към WI-FI на първият рутер изведнъж по някое време от нищото идва и спира интернета на вторият. Вторият ми е много важен и не знам как бих работил без него. Надявам се някой да може да ми помогне с намирането на проблема.
    • от Miroslav Kojuharski
      Добър вечер.По някаква огромна случайност изтрих снимки от "Сейф"-а на телефона.Предполагам се досещате какво представлява този "Сейф". Теглих и търсих различни програми, които възстановяват изтрити снимки, но уви, никоя не помогна за възстановяването на снимките от сейфа...Ако някой се е занимавал или знае програма, с която да възстановя тези снимки,моля да даде някаква насока... Надявам се на бързи отговори ... Благодаря предварително!

П.П. Проверих в кошчето на самата галерия и там няма нищо.
    • от User15
      Здравейте имам проблем с каране на колата на бензин. На празен ход си работи нормално, когато тръгна да превключвам забива. Когато колата загрее започва да забива по малко, a на газ си е добре. Някой има ли идея какъв може да е проблема? Колата е NIssan Terrano 2.4.
    • от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.