Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля някои да ми помогне имам проблем със нокиа лумиа 625 направи ми проблем и се наложи да го нулирам обаче след това не иска да влезе в регистрацията не мога да си направя и ножа дава ми следния отговор:::: Не успешно свързване. Възникна проблем при влизането. Уверете се че имате добър сигнал (това е сигурно) Ако е така проблемът е във другата страна опитайте по-късно (опитах 14 пъти). Благодаря предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да започнем с това как го нулира - ако си използвала сайт с интрукции, пусни линк, за да ги видим

ще отговарям тук, тъй като темата ще е интересна за потребители които могат да се сблъскат със същия проблем...която ме подсеща да обясниш и защо се е наложуило да го "нулираш"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да започнем с това как го нулира - ако си използвала сайт с интрукции, пусни линк, за да ги видим

ще отговарям тук, тъй като темата ще е интересна за потребители които могат да се сблъскат със същия проблем...която ме подсеща да обясниш и защо се е наложуило да го "нулираш"

Не можех да свалям приложения и за това се наложи и бъгваше постоянно не съм използвал инструкции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре как точно си го "нулирал"

Влязох в настройки>>>инфо за телефона>>>нулирай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а из менютата можеш ли да влизаш? питам защото не ми се прави ресет заради няколко платени приложения, а ми изглежда сякаш нямаш интернет на телефона и не може да синхронизира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко off, наистина ли, след като се направи резет и ако имаш платени приложения, не можеш да си ги върнеш?

а из менютата можеш ли да влизаш? питам защото не ми се прави ресет заради няколко платени приложения, а ми изглежда сякаш нямаш интернет на телефона и не може да синхронизира

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да на тела нямам хващам от wi-fi да мога влизам по менуто.

Малко off, наистина ли, след като не снаправи резет и ако имаш платени приложения, не можеш да си ги върнеш?

Не не съм офф нал нямах платени проложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз цитирах Aquaris и имах предвид неговия пост...

Да на тела нямам хващам от wi-fi да мога влизам по менуто.

Не не съм офф нал нямах платени проложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И когато си влезнах в регистрацията от компа ми показва че на тази регистрация няма телефон....?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко off, наистина ли, след като се направи резет и ако имаш платени приложения, не можеш да си ги върнеш?

ще ти кажа след няколко минути

един runtastic pro не е толкова болка за умиране все пак - а и при китайците май още е безплатен

доколкото прочетох няма да ги изгубиш, но пък и никой не е писал конкретно или аз не ползвам правилното търсене

http://forums.wpcentral.com/windows-phone-8/222396-if-i-reset-my-phone-will-i-able-get-apps-back-i-have-payed.html

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

един runtastic pro не е толкова болка за умиране все пак - а и при китайците май още е безплатен

доколкото прочетох няма да ги изгубиш, но пък и никой не е писал конкретно или аз не ползвам правилното търсене

Не приятел аз нямах платени приложения.

http://forums.wpcentral.com/windows-phone-8/222396-if-i-reset-my-phone-will-i-able-get-apps-back-i-have-payed.html

Проблема е че не мога да си вляза в ацц и не мога да направя друг. Все едно съм взел телефона почвам от начало и немога да направя регистрация.

Не успешно свързване. Възникна проблем при влизането. Уверете се че имате добър сигнал (това е сигурно) Ако е така проблемът е във другата страна опитайте по-късно (опитах 14 пъти).  Ето това ми излиза!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали си настроил часа и датата коректно на телефона?

http://www.nokia.com/us-en/support/faq/?action=singleTopic&topic=FA137922

http://discussions.nokia.com/t5/MixRadio/Activation-Issue-This-Phone-is-already-registered-with-a-Nokia/td-p/1494152

Не приятел аз нямах платени приложения.

Проблема е че не мога да си вляза в ацц и не мога да направя друг. Все едно съм взел телефона почвам от начало и немога да направя регистрация.

Не успешно свързване. Възникна проблем при влизането. Уверете се че имате добър сигнал (това е сигурно) Ако е така проблемът е във другата страна опитайте по-късно (опитах 14 пъти).  Ето това ми излиза!!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирах и пробвах да си направя ново ацц не става ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще ти опиша стъпките през които аз минавам (в момента правя ресет)1. PIN код2. "плюнчене" и избор на език (съответно рестарт за смяна на езика на English (United States) и отново PIN код)

3. next (малоумно съобщение което не ни интересува)

4. accept (условия за ползване - никой никога не ги е чел)

5. конфигуриране - има две опции: препоръчително и custom (лични настройки) - съответно избирам второто6. настройки за телеметрията и данните подавани към MS - сам избираш кое да има отметка и кое не - next7. регион, часова зона, дата и час - next8, покана да се впиша в MS акаунта си - съответно избираме вписване (sign in)9. вписване с потребителско име твоето_потребителско_име@outlook.com (съответно след @ може да бъде и live,com) - дали и доколко може да се използва акаунт с друга поща (например абв) няма да коментирам въпреки срещнатите подсказки че е възможно10, обърках си паролата (т.е. не я въведох цялата и естествено не ме вписа) - втори опит11, реших да прескоча вписването на MS акаунта (това може да се направи и по-късно) - ....12. изплю поредното съобщение което никой не чете и съответно искане за телеметрия, отново next и имаме напълно функциониращ ресетнат windows phone 810.1 след успешен логин с мс акаунт: предложение за постоянен бекъп - съветвам те да приемеш 

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще ти опиша стъпките през които аз минавам (в момента правя ресет)1. PIN код2. "плюнчене" и избор на език (съответно рестарт за смяна на езика на English (United States) и отново PIN код)

3. next (малоумно съобщение което не ни интересува)

4. accept (условия за ползване - никой никога не ги е чел)

5. конфигуриране - има две опции: препоръчително и custom (лични настройки) - съответно избирам второто6. настройки за телеметрията и данните подавани към MS - сам избираш кое да има отметка и кое не - next7. регион, часова зона, дата и час - next8, покана да се впиша в MS акаунта си - съответно избираме вписване (sign in)9. вписване с потребителско име твоето_потребителско_име@outlook.com (съответно след @ може да бъде и live,com) - дали и доколко може да се използва акаунт с друга поща (например абв) няма да коментирам въпреки срещнатите подсказки че е възможно10, обърках си паролата (т.е. не я въведох цялата и естествено не ме вписа) - втори опит11, реших да прескоча вписването на MS акаунта (това може да се направи и по-късно) - ....12. изплю поредното съобщение което никой не чете и съответно искане за телеметрия, отново next и имаме напълно функциониращ ресетнат windows phone 810.1 след успешен логин с мс акаунт: предложение за постоянен бекъп - съветвам те да приемешБлагодаря за съветите но когато дойда на 8-9 стъпка не ме вписва(аз не искам да си вляза пак в същия ацц искам да си направя нов но не става дава ми някакво съобщение че нямам сигнал(хващам от wi-fi) и да пробвам малко по-късно(пробвах поне 20 пъти).Искам да си направя нов а не да вляза в същия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, просто прескочи вписванетомс акаунт можеш да си направиш и от компютър и после да се впишеш на телефона с него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, просто прескочи вписванетомс акаунт можеш да си направиш и от компютър и после да се впишеш на телефона с него

Да прескочих го направих нов от компа и пак ми изписва ::: че нямам сигнал и да пробвам по-късно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май трябва да си пуснеш мобилен интернет за да те регистрира през него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти изкара грешката натисни windows бутона и бутона за камераъа и качи снимката да видим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти изкара грешката натисни windows бутона и бутона за камераъа и качи снимката да видим

Ето това ми показва като се опитвам да вляза. Неуспешно свързване.Възникна проблем при свързване проверете сигнала си. Опитайте по-късно.(опитах 23 пъти).

post-344567-0-99340600-1389545284_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

освен да го занесеш на сервиз в момента н е се сещам друго, макар че на практика телефона си работи

да не бъркаш парола и име?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.