Премини към съдържанието
Vic7im

Избор на тиган/тенджера с капак за подарък.

Препоръчан отговор

Здравейте!От доста време майка ми иска тенджера/тиган с капак главно за пържени ястия( за това се изисква и капак, да не пръска навсякъде). Нямам си ни най-малка представа какво да търся като качество и марка за това пиша тук с надеждата някой да може да помогне. Като изисквания имам вътрешната повърхност да е не залепваща, ако има такива и цената да не надхвърля 50-70лв.От тук нататък разчитам на вас. 

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да дам съвет за уред със който не съм работил , а само съм получавал удар в главата :)

Не знам дали не е по добре автора да си пусне тема в този раздел - понеже там се занимават с такъв хардуер :(

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да дам съвет за уред със който не съм работил , а само съм получавал удар в главата :)

Не знам дали не е по добре автора да си пусне тема в този раздел - понеже там се занимават с такъв хардуер :(

Пропуснал съм съответния раздел. Ако модератор види темата и сметне за редно моля да я премести.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.