Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам следния проблем: много от игрите(най вече новите) ми цепат или не ми тръгват покривам си изикванията за игрите подобрил съм всички драйвери и нищо!Моля помогнете!!!

Системна конфигурация:

OPERATING SYSTEM: Windows 2.6.1.7601 (Service Pack 1) CPU TYPE: AMD TurionX2 Dual Core Mobile RM-76 CPU SPEED: 2.32 GHz SYSTEM MEMORY: 3.22 GB VIDEO CARD MODEL: ATI Mobility Radeon HD 4300 Series VIDEO CARD MEMORY: 1.87 GB VIDEO CARD DRIVER: atiumdag.dll

Забравих да спомена че се отнася за лаптоп.

Редактирано от Andrey Pavlov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избягвай игрите на лаптопа за да не го убиеш бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Имам следния проблем: много от игрите(най вече новите) ми цепат или не ми тръгват покривам си изикванията за игрите подобрил съм всички драйвери и нищо!Моля помогнете!!!

Системна конфигурация:

OPERATING SYSTEM: Windows 2.6.1.7601 (Service Pack 1) CPU TYPE: AMD TurionX2 Dual Core Mobile RM-76 CPU SPEED: 2.32 GHz SYSTEM MEMORY: 3.22 GB VIDEO CARD MODEL: ATI Mobility Radeon HD 4300 Series VIDEO CARD MEMORY: 1.87 GB VIDEO CARD DRIVER: atiumdag.dll

Забравих да спомена че се отнася за лаптоп.

Няма как, ще ти секат.  То новите игри на 800x600 и изключени всички ефекти, anisotropic, antialiasting, сянки, ниска резолюция на текстурите и обектите би трябвало да ти вървят с около 10-15 кадъра/секунда тези които са от 2011 и 2012-та - NFS Most Wanted, The Run като например. По-новите ще вървят много по-катострофално. И забряваш Crysis 3 ! Какви температури поддържа лаптопа ? Ако не са високи, можеш да пробваш да клокнеш видеото с MSI Afterburner, като почваш да се издигаш бавно. Пускаш един FurMark и докато върви, постепенно вдигаш честота на ядрото по 10 mhz.  И така докато температурите не станат критични или има нестабилност. Но не прекалявай много ! УСПЕХ !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как, ще ти секат.  То новите игри на 800x600 и изключени всички ефекти, anisotropic, antialiasting, сянки, ниска резолюция на текстурите и обектите би трябвало да ти вървят с около 10-15 кадъра/секунда тези които са от 2011 и 2012-та - NFS Most Wanted, The Run като например. По-новите ще вървят много по-катострофално. И забряваш Crysis 3 ! Какви температури поддържа лаптопа ? Ако не са високи, можеш да пробваш да клокнеш видеото с MSI Afterburner, като почваш да се издигаш бавно. Пускаш един FurMark и докато върви, постепенно вдигаш честота на ядрото по 10 mhz.  И така докато температурите не станат критични или има нестабилност. Но не прекалявай много ! УСПЕХ !

Браво как ти го роди това главата? Как си представяш да клокне вградено видео на лаптоп? 

Мислете малко преди да давате такива съвети. Следващата тема ще е проблем с лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво как ти го роди това главата? Как си представяш да клокне вградено видео на лаптоп? 

Мислете малко преди да давате такива съвети. Следващата тема ще е проблем с лаптопа.

Просто му дадох предложение. Човека се оплакваше, че игрите не му вървели добре. Полза от овърклок на видеото ще има.  Аз мога да ти покажа един скрийншот, където NVIDIA GT520M на ейсърчето ми, където чипа е 740Mhz клок на ядрото съм го наклокал на 810 Mhz, че и повече съм достигал !

Редактирано от HWmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията! Ще гледам да си купя геймърски комп.

:)  Тоя ми го пробутаха за геймърски лаптоп ама като гледам само за филми е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.