Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Абе пичове ако някой може да ми отговори ще му бъда адски благодарен....Вече почвам да се нервя,защото постоянно става този проблем. ВСЕКИ път ,когато вляза в кариерата ми трябва да си правя настройките (контролите,нивото на противника и тези глупости там). Абсолютно винаги не са запазени. Второ ,играя 1 мач МАКСИМУМ (някой път още на първия става) и играчите започват да завалват топката постоянно и да бягат надолу с нея...Е как мога да го оправя това изнервям се тотално.Не съм си слагал Ъпдейт1 и Ъпдейт2 а само самия крак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами отговорил си си сам на въпроса. Играта не е оригинална. Свалил си я не знам от кой торент и е кракната. Какво очакваш да се случи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе пичове ако някой може да ми отговори ще му бъда адски благодарен....Вече почвам да се нервя,защото постоянно става този проблем. ВСЕКИ път ,когато вляза в кариерата ми трябва да си правя настройките (контролите,нивото на противника и тези глупости там). Абсолютно винаги не са запазени. Второ ,играя 1 мач МАКСИМУМ (някой път още на първия става) и играчите започват да завалват топката постоянно и да бягат надолу с нея...Е как мога да го оправя това изнервям се тотално.Не съм си слагал Ъпдейт1 и Ъпдейт2 а само самия крак.

И както каза Емо сам си си отговорил.И отделно си има място за тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как ще съм си отговорил сам бе пичаги...Нали приятелите ми играят със същия крак и нямат проблеми с това завалване ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Trenndo
      Здравейте, преди няколко дни си закупих  asus vivobook pro 17 n705ud, като добавих функцията за инсталация на оригинален windows 10. Реших да си инсталирам Assassin's Creed - Syndicate, като след инсталацията самата игра просто не тръгваше(моля някой да ми обясни от какво се предизвиква това),  някак си успях да я подкарам, но останах неприятното изненадан като видях ужасното лагене! Не съм очаквал, при положение че видеокартата e nvidia geforce gtx 1050, а процесора  Intel Core i7-8550U.  Инсталирах league of legends(всички знаем , това е игра която изисква малко) и отново лагването беше на лице, дори и на най-слабите настройки. Мисля, че липсват драйвери или пък трябва да превключа на по-мощната видеокарта-Nvidia (дочух от приятел за това)?! Моля, помогнете ми да се насладя на новия си лаптоп :( Благодаря предварително! 
      P.S. Функционалните бутони за яркостта на екрана не ми работят, какъв може да е проблема и как да го управя
      Поздрави! 
    • от Veselin Dimanov
      Реших да споделя едно мое видео, в което приятелката ми реагира на финала на Световното първенство в Русия. Заснех го, тъй като има една стара теория, че жените гледат футбол - дори са едни от най-колоритните футболни запалянковци. И напрактика го доказвам. 
      Нищо, че само при споменаването на футбол и жена в едно изречение обикновено се предполага, че завършекът му ще гравитира около твърдението, че жените не разбират, не харесват, не понасят футбол и безкрайно много мразят най-известния и гледан спорт в целия свят.
       Повярвайте ми обаче по-рядко, но все пак има и друг тип жени - такива, които с удоволствие сядат да гледат и коментират тази велика игра.
      Именно такава е моята половинка - футболен „фен“ от ново поколение. 
      Вие какво мислите? :))
      https://www.youtube.com/watch?v=q6KGtitbtTA&t
    • от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Пени
      Здравейте, аз съм ученик в 9ти клас
      Много ви моля за помощ, поради факта, че в понеделник, демек утре имам есе по психология на една от следните теми :
      "Не можем да решим проблемите, ако разсъждаваме по същия начин, по който сме разсъждавали при създаването им. "
      "Няма човешки проблем, за който да не съществува лесно решение - съвършено, надежно и погрешно. "
      "Човекът е единственото живо същество, което усеща собственото си битие като проблем, който трябва да разреши и от който той не може да се избави."
      Критериите за есето са следните :
      1. Ниво на разпознаване на проблема, заложени на фрагмента  5т.
      2. Ниво на философска осмисленост и интерпретация ( което специално моят учител няма да взима в предвид заради възрастта ни ) 10т.
      3. Логически последователно аргументирано ( да не се отклоняваме от идеята ) 10т.
      4. Изразена лична позиция ( трябва да се изрази към края ) 4т.
      5. Езикова и стилистична култура 3т.
      БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРЕТЕЛНО

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.