Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Абе пичове ако някой може да ми отговори ще му бъда адски благодарен....Вече почвам да се нервя,защото постоянно става този проблем. ВСЕКИ път ,когато вляза в кариерата ми трябва да си правя настройките (контролите,нивото на противника и тези глупости там). Абсолютно винаги не са запазени. Второ ,играя 1 мач МАКСИМУМ (някой път още на първия става) и играчите започват да завалват топката постоянно и да бягат надолу с нея...Е как мога да го оправя това изнервям се тотално.Не съм си слагал Ъпдейт1 и Ъпдейт2 а само самия крак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами отговорил си си сам на въпроса. Играта не е оригинална. Свалил си я не знам от кой торент и е кракната. Какво очакваш да се случи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе пичове ако някой може да ми отговори ще му бъда адски благодарен....Вече почвам да се нервя,защото постоянно става този проблем. ВСЕКИ път ,когато вляза в кариерата ми трябва да си правя настройките (контролите,нивото на противника и тези глупости там). Абсолютно винаги не са запазени. Второ ,играя 1 мач МАКСИМУМ (някой път още на първия става) и играчите започват да завалват топката постоянно и да бягат надолу с нея...Е как мога да го оправя това изнервям се тотално.Не съм си слагал Ъпдейт1 и Ъпдейт2 а само самия крак.

И както каза Емо сам си си отговорил.И отделно си има място за тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как ще съм си отговорил сам бе пичаги...Нали приятелите ми играят със същия крак и нямат проблеми с това завалване ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.