Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Моля някои да ми помогне имам проблем със нокиа лумиа 625 направи ми проблем и се наложи да го нулирам обаче след това не иска да влезе в регистрацията не мога да си направя и ножа дава ми следния отговор:::: Не успешно свързване. Възникна проблем при влизането. Уверете се че имате добър сигнал (това е сигурно) Ако е така проблемът е във другата страна опитайте по-късно (опитах 14 пъти). Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля някои да ми помогне имам проблем със нокиа лумиа 625 направи ми проблем и се наложи да го нулирам обаче след това не иска да влезе в регистрацията не мога да си направя и ножа дава ми следния отговор:::: Не успешно свързване. Възникна проблем при влизането. Уверете се че имате добър сигнал (това е сигурно) Ако е така проблемът е във другата страна опитайте по-късно (опитах 14 пъти). Благодаря предварително.

Аааа... искаш да си върнеш бекъпа или искаш отново да си сетнеш Майкрософт акаунта на телефона? Първото става веднага след формат, при стартирането на телефона и то само ако сим картата ти има настройки за мобилен интернет. Само майкрософт акаунта можеш да си сетнеш и после, ако ти дава същата грешка пробвай с различен тип интернет връзка (например wifi). Ако ти дава някакъв error code му пусни един гугъл сърч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами направи му региона на българия и също часовата зона и аз имах този проблем но след като направих това се оправи дано се оправиш , пожелавам ти успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.