Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако може да ми предложите приличен монитор 19-21' инча до 220лв.(игри музика, филми, ако може да е 16:9,16:10) Дъното поддържа HDMI, DVI-D, VGA.

Видео вградено: Intel HD Graphics 4600

Редактирано от Илиян Димитров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://sms.bg/philips/monitor-philips-215-227e4qhad-fhd-ips-1920x1080-250cdm2-7ms-p-14574.html

или

http://nikem-bg.net/computer-components/21.5-LG-22EA53VQ-IPS-LED

ако не разполагаш с толкова пари --> http://www.rmania.net/monitori-hp----lp2065-s-ips-69.html

Ако твърдо не искаш качествен монитор, останалите TFT-та каквото и да вземеш - все тая. Но гледай поне да е истинска/неинтерполирана 1920x1080, гледай СТАТИЧНИЯ контраст  да е повече, яркостта да не е под 250 кандела, да има поне LED подсветка, и да поддържа HDMI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят съвет е - посъбери още пари и пак пусни нова тема. Монитор не се купува всеки ден и не се взема "какво да е", особенно за игри. За този бюджет нямаш богат избор - нито като размер на дисплея, нито като качество на матрицата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повече от 220 лв не давам! :D На другата заплата взимам. Не искам да е най-най. И тези, които предлагате са добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Deliv3rr
      Здравейте търся монитор от тези, които са завъртяни на 90 градуса. Някакви идеи къде мога да отркрия подобен и как се казват, че прерових навсякъде и нищо...  Слагам снимка за по-голяма яснота:

• от malkatachurkananikobaby
      Здравейте аз съм Нико много известен като НикоБеиБи в Дота2 в момента даже съм топ 15 ранк за европа. Та към темата искам да си закупя някакъв комп за 800-1200 лева на който ще ми вървят най-вече ЦСГО и ДОТА 2 и предимно компът да може да стримва и двете игри без лаг може и конфига да е до 1500 лева просто най-важното е да може да се стримват дадените игри без лаг. мерси предварително  -НИКОГОД
    • от kolib4iata
      Здравейте.Помогнете моля в избора на монитор за игра на WOT.Искам да си взема един в съотношение 21:9 но не знам дали играта я поддържа.Моля които знае и играе в тази резолюция (2560x1080) да сподели опит, че английския ми е слаб и нищо не разбирам от чуждите форуми.Спрял съм се на бюджетно решение.
      LG 29UM58-P или  LG 29UM59-P или LG 29UM68-P
    • от И. Иванов
      Добър вечер имам въпрос мога ли да си свържа телевизора към компютъра,така че и монитора да работи и има ли значение видео картата мойта е ATI Radeon 5770
    • от WhiteTooth
      Здравейте, тъй като искам да си вържа втори монитор към компютъра, но не съм сигурен дали ще стане, реших да пусна една тема и да видя Вашите мнеиня.
      Та, видео картата ми е MSI GeForce GTX 1050Ti GAMING X 4GB (DDR5), като разполага с 1 слот HDMI и 1 слот DVI, като монитора който използвам е свързан към видео картата с допълнителен преходник към HDMI слота. А, вторият монитор всъщност е телевизорче купено от Kaufland, и не съм сигурен дали то е с HDMI или DVI преходник, (телевизора е в другият апартамент който се намира в друго населено място), и преди да го взема искам да попитам, ако телевизора може да се свърже само с HDMI, то ще бъде ли проблем ако го свържа към самото дъно, ще мога ли да си го настроя и използнам както Аз преценя, или задължително трябва да е с DVI преходник който да вържа към видео картата?
      Вторият монитор ще го използвам предимно за интернет, клипове/филми от YouTube, Twitch чатове а-у, а сегашният който използвам ще остане за игри.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.