Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Честно казано не знам къде да пусна темата и за това пускам тук..Ако има някви проблеми извинете :) Та проблемът е, че когато свържа флашка-та към устройството за музика в автомобил на дисплея излиза ''No Music'' Едното устройство е долу-горе ето такова, викам си да няма проблеми в устройството в автомобила, но се оказа, че и в друг автомобил пак не работи флашката, но на компютъра ми я отваря и не ми прави никакви проблеми.. 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Форматирайте в FAT32 и прекачете MP3-файловете в корена, без папки. Това е сигурен начин да пропеее (личен опит с подобен модел).
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MP3 са файловете..Значи то работеше, но забравих да кажа че бях форматирал флашката и от тогава не работи.. от както съм я форматирал 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MP3 са файловете..Значи то работеше, но забравих да кажа че бях форматирал флашката и от тогава не работи.. от както съм я форматирал

Имате красиво куче, сигурно е умно. Иначе от интересите ви споделям:Компютри - имам доста;Автомобили - личен и служебен;Самолети - обслужвам бойни и произвеждам части за такива;Велосипеди - три, последния е планински. В момента Орландо-Дончо се вози с него в квартала.Що се касае флашката ви, препрочетете предходното ми мнение. Вникнете в него, осмислете го, изпълнете го и тогава отговаряйте.Има начин да чете от андроид телефони, но за вас по-лесно ще бъде чрез аудиокабела под порта на USB-то, в случай че ви хрумне.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така.. Благодаря ви много а относно интересите
Кучето не е гений, но там знае някой неща :) 
Компютри - два са..
Автомобили - за сега нямам
Велосипеди - три, двата са планински  :hush: 
Благодаря ви много :)

Редактирано от Djani_Varna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много сега го форматирам в фат32 (по подразбиране) и ще видим

Ако не стане, пробвай пак да го форматираш, но този път махни чавката от "бързо форматиране"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е добре! Работи и няма проблеми благодаря отново ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте вчера се опитах да сложа уиндоус на флашка чрез Windows7 usb.dvd tool всичко си вървеше както трябва посочих файла,посочих устройство,съгласих се че трябва да го форматира и когато трябваше дда започне да копира файловете на флашката изписа че не е възможно да проверя usb или исо файла. от този момент нататък като поставя флашката компютъра не я показва.Някой ако може да помогне със съвет има ли начин да спася тази флашка ще бъда благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте вчера се опитах да сложа уиндоус на флашка чрез Windows7 usb.dvd tool всичко си вървеше както трябва посочих файла,посочих устройство,съгласих се че трябва да го форматира и когато трябваше дда започне да копира файловете на флашката изписа че не е възможно да проверя usb или исо файла. от този момент нататък като поставя флашката компютъра не я показва.Някой ако може да помогне със съвет има ли начин да спася тази флашка ще бъда благодарен.

Опитайте да форматирате флашката с http://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/HP-USB-Disk-Storage-Format-Tool.shtml

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.