Премини към съдържанието
kastui

Не използвам всичкото виртуално пространство

Препоръчан отговор

post-345225-0-05906700-1389462289_thumb.

Защо ми показва, че използвам само 2,66gbот RAM? Някой може ли да ми каже как да направя да използвам цялото виртуално пространство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Това което виждаш като число е свободното за използване , а не използвания обем от рам-та .Правиш ли разлика между използваеми (свободни за използване ) и използвани (заети ) ? Поне си преведи какво означава думичката usable !!!!!

2. Няма как да виждаш целия си обем свободен за използване , нали тази ОС трябва да използва някакъв обем от тази рам.

3. Още една част от количеството отива при споделяне на видеопаметта .

Така от тази снимчица и от никаквата информация дали някой знае какво си правил , какво си инсталирал и въобще нещо ровил ли си по БИОС или някъде другаде .

При толкова информация , такъв и отговора ми . Съвет как да ти даде някой след като не казваш нищо друго . Или пък не се сещаш какво ?

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което си гледал в този клип е урок как да се ускори зареждането на Уиндоус . Като се укажат директно броя на ядрата на процесора и обема рам , се прескача първоначалната проверка от ОС на тези компоненти . Спестява се просто мъничко време . Няма отношение към това което питаш ти .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.