Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Wanko

Интернетът ми прекъсва постоянно през рутера.

Препоръчан отговор

Здравейте! Връзката ми постоянно "пада" и не мога да играя онлайн игри. Ако примерно майка ми си ползва лаптопа и аз в другата стая си ползвам настолния - прекъсва постоянно. Ако тя се "откачи" от рутера - аз имам постоянен интернет и нямам проблеми. Когато включа самия кабел на интернета към настолния си компютър - няма никакви проблеми. Та....въпросът ми е, може ли да се оправи по някакъв начин това "падане" на интернета или е от самия рутер? Ако е от самия рутер, какъв бихте ми предложили на не много висока цена и да е качествен, а не като този. Този си го взех, защото един човек от персонала на Техно***** ми го предложи и му се доверих. Рутерът е D-Link DIR-600 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По добре отиди в Техното и му го върни и поискаи да го замени за TP-Link . Те са най - добрия избор :)

Но все пак изчакай и други потребители да изкажат мнение.

Редактирано от lqlq94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи му ъпдейт с по-нова версия.Не може да закачиш 2 компа и да нямаш спад,те,тъй да се каже,си поделят връзката.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е скороста...аз 6.мб ги гътвам с ,,вимеото,, или ютуб на 1080 видео,така че ако си с по малко и двама на клона няма да имаш ресурс от интернет..рутера е последния виновен,рутер с опенврт или ддрврт има настроика за точно делене на нета,,,гледаи за рутер с такава подръжка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е скороста...аз 6.мб ги гътвам с ,,вимеото,, или ютуб на 1080 видео,така че ако си с по малко и двама на клона няма да имаш ресурс от интернет..рутера е последния виновен,рутер с опенврт или ддрврт има настроика за точно делене на нета,,,гледаи за рутер с такава подръжка.Колко е скороста...аз 6.мб ги гътвам с ,,вимеото,, или ютуб на 1080 видео,така че ако си с по малко и двама на клона няма да имаш ресурс от интернет..рутера е последния виновен,рутер с опенврт или ддрврт има настроика за точно делене на нета,,,гледаи за рутер с такава подръжка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоростта е висока и не е проблемът в нея. Няма да се оправи, така ли? Пробвал съм и друг рутер, на друго място, но такъв проблем нямаше. Сигурни ли сте, че не е проблемът в рутера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно рутерчето е слабичко и ако искаш нещо по-добро за малко пари ти препоръчвам този: tp-link-tl-wr841n с безплатна доставка. Иначе можеш да влезеш в интерфейса на рутера и да видиш дали опцията ''QoS'' е активирана и ако не е да я активираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.