Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да подкарам една игра (DC Universe Online) обaче имам DirectX11 а тя работи под DirectX 9.0c, та въпросът ми е, може ли по някакъв начин да мина от DirectX 11 на DirectX 9.0c?? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че ще я подкараш и с DirectX 11. Пробвай

Редактирано от fat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е нужно да минаваш ,просто теглиш това  пускаш го да се инсталира ,изчакваш да завърши инсталацията и си ти .Успех .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря! :) Подкарах я на DX11, но сега ми възникна друг проблем... Поръчах си Nvidia GTX260 Gainward и после разбрах,че работи под DX10,а както вече знаете съм с DX11. Имате ли някъкви идеи как мога да мина от DX11 на DX10?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря! :) Подкарах я на DX11, но сега ми възникна друг проблем... Поръчах си Nvidia GTX260 Gainward и после разбрах,че работи под DX10,а както вече знаете съм с DX11. Имате ли някъкви идеи как мога да мина от DX11 на DX10?

260 няма dx11 .... от там изниква въпроса как имаш dx11... Иначе като имаш 11 не означава че не можеш да ползваш и 10 .. от долу нагоре обаче не се получава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

260 няма dx11 .... от там изниква въпроса как имаш dx11... Иначе като имаш 11 не означава че не можеш да ползваш и 10 .. от долу нагоре обаче не се получава

иманно. Картата която поръчах ще пристигне в петък може би, но проблемат ми е че незнаех че работи под DX10. Искам просто от DX11 да мина на DX10 за да мога да ползвам видео картата

Редактирано от SieKieRra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

иманно. Картата която поръчах ще пристигне в петък може би, но проблемат ми е че незнаех че работи под DX10. Искам просто от DX11 да мина на DX10 за да мога да ползвам видео картата

Ами 260 си е все още една прекрасна карта и си има dx10 .. няма от какво да се притесняваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами 260 си е все още една прекрасна карта и си има dx10 .. няма от какво да се притесняваш

Значи няма значение че компа ми е с DX11? Ако е така супер! Много ти благодаря за отговора :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.