Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте записах си програмата Malwarebytes Anti-Malware и пуснах сканиране. Малко след това тя откри 8 заплахи и ги премести в карантина. От там аз взех тъпото решение да ги изтрия напълно и след всеки рестарт или пускане на компютъра вече ми вади след като се зареди ОС (Windows 7 Ultimate 64 bita) и всички програмки ето тази грешка: 0x80004005 NET. Framework. Пише че някакав фаил не може да бъде намерен (вероятно изтрит от мен). Всичко по компа си работи поне засега безпроблем , но тази грешка ме дразни много и незнам как да я отстраня. Пробвах да инсталиран NET framework 4,5 но явно всяка стара версия е напълно различна.как да постъпя?ето цялата информация за грешката:See the end of this message for details on invokingjust-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.************** Exception Text **************System.ComponentModel.Win32Exception (0x80004005): Системата не може да намери указания файлat System.Diagnostics.Process.StartWithShel lExecuteEx(ProcessStartInfo startInfo)at System.Diagnostics.Process.Start()at WindowsFormsApplication1.Form1.Form1_Loa d(Object sender, EventArgs e)at System.Windows.Forms.Form.OnLoad(EventAr gs e)at System.Windows.Forms.Form.OnCreateContro l()at System.Windows.Forms.Control.CreateContr ol(Boolean fIgnoreVisible)at System.Windows.Forms.Control.CreateContr ol()at System.Windows.Forms.Control.WmShowWindo w(Message& m)at System.Windows.Forms.Control.WndProc(Mes sage& m)at System.Windows.Forms.ScrollableControl.W ndProc(Message& m)at System.Windows.Forms.ContainerControl.Wn dProc(Message& m)at System.Windows.Forms.Form.WmShowWindow(M essage& m)at System.Windows.Forms.Form.WndProc(Messag e& m)at System.Windows.Forms.Control.ControlNati veWindow.OnMessage(Message& m)at System.Windows.Forms.Control.ControlNati veWindow.WndProc(Message& m)at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callba ck(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)************** Loaded Assemblies **************mscorlibAssembly Version: 4.0.0.0Win32 Version: 4.0.30319.18408 built by: FX451RTMGRELCodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.NET/Framework/v4.0.30319/mscorlib.dll----------------------------------------WindowsFormsApplication1Assembly Version: 1.0.0.0Win32 Version: 1.0.0.0CodeBase: file:///C:/Windows/bat_starter.exe----------------------------------------System.Windows.FormsAssembly Version: 4.0.0.0Win32 Version: 4.0.30319.18408 built by: FX451RTMGRELCodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll----------------------------------------System.DrawingAssembly Version: 4.0.0.0Win32 Version: 4.0.30319.18408 built by: FX451RTMGRELCodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll----------------------------------------SystemAssembly Version: 4.0.0.0Win32 Version: 4.0.30319.18408 built by: FX451RTMGRELCodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll----------------------------------------System.ConfigurationAssembly Version: 4.0.0.0Win32 Version: 4.0.30319.18408 built by: FX451RTMGRELCodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Configuration/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Configuration.dll----------------------------------------System.XmlAssembly Version: 4.0.0.0Win32 Version: 4.0.30319.18408 built by: FX451RTMGRELCodeBase: file:///C:/Windows/Microsoft.Net/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/v4.0_4.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll----------------------------------------************** JIT Debugging **************To enable just-in-time (JIT) debugging, the .config file for thisapplication or computer (machine.config) must have thejitDebugging value set in the system.windows.forms section.The application must also be compiled with debuggingenabled.For example:< configuration><system.windows.forms jitDebugging="true" /></configuration>When JIT debugging is enabled, any unhandled exceptionwill be sent to the JIT debugger registered on the computerrather than be handled by this dialog box.

post-314448-0-22018200-1389517865_thumb.

Редактирано от pepy86 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото, което бих пробвал, е да пусна SFC.Start > "cmd" и следната команда 

sfc /scannow
Най-вероятно програмата ще поиска инсталационния диск на Windows и ще отнеме известно време.Относно версиите на .NET - да, различни са, и по тази причина 4.5 не включва всичко, което включват предните версии, и ако дадена програма изисква точно определена версия, в общия случай е нужна.Освен 4.5, опитахте ли да преинсталирате 4.0? Какъв е резултатът?Ако все пак имате съмнение за зловреден софтуер, вижте първата тема в този раздел и пуснете тема според инструкциите пак там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата грешка може да се получи, когато един файл WGA (Windows Genuine Advantaga) е променен!Това означава, че ако вашата операционна система е пиратскa и е напpавен опит да бъде активирана, това е проблемът...Просто е изтрит файла,с регистрацията на уиндоус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4.0 не съм инсталирал защото не знам дали там е проблемия файл. Сега пуснах сканирането и ще изчакам да видя какво ще стане. Ако не ще опитам да инсталирам 4.0 и ще пиша дали има резултати!

Редактирано от pepy86 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора нищо не се получи. При сканирането не ми откри нищо нередно , при инсталацията на 4.0 пак дава същата грешка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора нищо не се получи. При сканирането не ми откри нищо нередно , при инсталацията на 4.0 пак дава същата грешка

Пробвай да деинсталираш тези версия и да я инсталираш наново.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря на всички реших да преисталирам директно Уиндоуса и така си оправих проблема. Поне вече имам обица на ухото при боравенето с тези програми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.