Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

rado84

Един малко глупав въпрос за инсталация на MS Office

Препоръчан отговор

Имам един малко глупав въпрос относно инсталиране на MS Office, но досега не ми се е налагало да правя такова нещо и не знам какво ще стане.

Та въпросът е, че вече имам инсталирани Word и Excel - само тях, обаче. А това, което ме интересува е следното: ако сега избера от инсталатора да инсталира само Access в същата директория - какво ще стане?

а) ще инсталира само Аксес без да премахва/поврежда наличните файлове за Word & Excel.

б) ще деинсталира наличното и ще инсталира само Аксес?

в) ще изтрие всичко и ще започне инсталация отначало?

Нямам време точно сега да експериментирам какво ще се случи и затова се налага да задам този идиотски въпрос. Нека да отговарят само хора, които са пробвали частични инсталации. Предположения не ми вършат работа, а само 100%-ова сигурност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще инсталира само това което му е указано да инсталира . По каква логика че деинсталира каквото и да било ? Това е Инсталатор , а не Деинсталатор . Това съм го правил с 2003, 2007 , 2010 и 2012 , в различни случай съм добавял различни неща от пакета .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще инсталира само това което му е указано да инсталира . По каква логика че деинсталира каквото и да било ? Това е Инсталатор , а не Деинсталатор . Това съм го правил с 2003, 2007 , 2010 и 2012 , в различни случай съм добавял различни неща от пакета .

Зависи от програмата, има програми които като стартираш инсталатора (а програмата вече е инсталирана) започва процес по деинсталация. Във случая със Офис не е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от програмата, има програми които като стартираш инсталатора (а програмата вече е инсталирана) започва процес по деинсталация. Във случая със Офис не е така.

Прав си . Да , има такива неща при много програми . За автора на темата е важно сега само и единствено какво се случва при Офис пакета . При него няма такъв процес по деинсталиране при стартирането на инсталатора .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата за отговорите! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи като тръгваш да инсталираш офиса, избираш Custom installation и после избираш какво да сложиш. Ако избереш с червеното хиксче, няма да се инсталира. Въпроса е да е една и съща версия на офиса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.