Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
rado84

Един малко глупав въпрос за инсталация на MS Office

Препоръчан отговор

Имам един малко глупав въпрос относно инсталиране на MS Office, но досега не ми се е налагало да правя такова нещо и не знам какво ще стане.

Та въпросът е, че вече имам инсталирани Word и Excel - само тях, обаче. А това, което ме интересува е следното: ако сега избера от инсталатора да инсталира само Access в същата директория - какво ще стане?

а) ще инсталира само Аксес без да премахва/поврежда наличните файлове за Word & Excel.

б) ще деинсталира наличното и ще инсталира само Аксес?

в) ще изтрие всичко и ще започне инсталация отначало?

Нямам време точно сега да експериментирам какво ще се случи и затова се налага да задам този идиотски въпрос. Нека да отговарят само хора, които са пробвали частични инсталации. Предположения не ми вършат работа, а само 100%-ова сигурност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще инсталира само това което му е указано да инсталира . По каква логика че деинсталира каквото и да било ? Това е Инсталатор , а не Деинсталатор . Това съм го правил с 2003, 2007 , 2010 и 2012 , в различни случай съм добавял различни неща от пакета .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще инсталира само това което му е указано да инсталира . По каква логика че деинсталира каквото и да било ? Това е Инсталатор , а не Деинсталатор . Това съм го правил с 2003, 2007 , 2010 и 2012 , в различни случай съм добавял различни неща от пакета .

Зависи от програмата, има програми които като стартираш инсталатора (а програмата вече е инсталирана) започва процес по деинсталация. Във случая със Офис не е така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи от програмата, има програми които като стартираш инсталатора (а програмата вече е инсталирана) започва процес по деинсталация. Във случая със Офис не е така.

Прав си . Да , има такива неща при много програми . За автора на темата е важно сега само и единствено какво се случва при Офис пакета . При него няма такъв процес по деинсталиране при стартирането на инсталатора .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи като тръгваш да инсталираш офиса, избираш Custom installation и после избираш какво да сложиш. Ако избереш с червеното хиксче, няма да се инсталира. Въпроса е да е една и съща версия на офиса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.