Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте потребители! Може ли да ми кажете дали мога да играя BF3 MP, и ако може как? Но да е FREE! Ако знаете моля ви кажете ми как.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може. Не бъдете скъперници като искате MP си купете играта и уважете труда на разработчиците. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте потребители! Може ли да ми кажете дали мога да играя BF3 MP, и ако може как? Но да е FREE! Ако знаете моля ви кажете ми как.

Благодаря предварително!

Че пък чак написал "безплатно" на английски с главни букви.. Барем някой да не му каже "купи си играта"...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да се играе free, но има battlefield4free нещо такова беше провери във интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да я играеш MP трябва да си я купиш.Нарочно са направили MP панела на сайт,а не на програма за да не може да бъде хакнат и разпространен.Все пак трябва да има и печалба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може. Не бъдете скъперници като искате MP си купете играта и уважете труда на разработчиците. :)

Напълно съм съгласен с казаното от теб. +1 :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от stoian32
      Пичове имам BlackBerry 8900.Всеки пък когато го включвам ми изписва следната грешка,''Uncaught.exception:java.lang.NullPointer Exception.Незнам какво е но не ми дава да се влизам в BlackBerry World пише ми ''An error has occurred.Please try again later''.Може ли да ми кажете как мога да го оправя?
    • от CHUSHKII
      Имам проблем с фрапс. При отваряне ми крашва и излиза следното: There was a problem intializing directX 9. Please ensure your video drivers are up to date and you have the latest versin of directX installed.
    • от cvetanpelovski
      За да постигна по-малък размер на Windows след орязване с nLite трябва да е WinXP без SP и да си му сложа само 1,2 и 3 или? Искам да махна всички ненужни ъпдейти за уиндоуса и да е просто SP3, ако някой знае как става нека пише. Също така да инсталира SATA драйверите автоматично.
    • от nishko
      Здравейте хора !
      Вчера пуснахме нашият нов форум чрез системата SMF и готов дизайн !
      Домейна и хоста са безплатни ( не е хостнат на моят компютър , а ето тук http://www.000webhost.com/ . )

1-ви въпрос ..  Регистрирах форума в много класации , как да добавя html кода към форума си за да излиза някъде бутон , от който хората да изкачват форума в bgtop100 класацията примерно .. Дали ще е изкачащ прозорец , или просто бутонче в някой ъгъл на форума няма значение просто ми трябва помощ и по-подробно обяснение ..

2-ри въпрос .. Къде и как мога да си добавям банери във форума Знам ,че тези опции са налични , но наистина ми трябва доста подробно обяснение
      .
       Благодаря ви предварително !

ааа Линк за форума - http://pariotinternetbg.net78.net
    • от Deqn Nikolov
      Здравейте искам да ви помоля някой да ми обясни как се слагат модове на Мафия 1 гледах клип но не се виждаше добре. Благодаря предварително.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.