Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден ! аз съм Иван Петров Младенов на 35 от Русе

От 1 седмица мисля да си сменя старата конфигурация с нова !

Имам монитор, мишка и т.н. само ми трябва конфигурация тя ще се ползва главно за програми за 3д дизайн и моделиране, но от време на време ще се играят и игри като бф4 играта я имам купена 

Бюджета ми е 8000 - 9000 

Чакам отговорите ви !

Конфигурацията ще се поръча днес 

ето аз какво съм избрал но не разбирам много за това ако има грешка извинете ме :) http://nikem-bg.net/cart/49913p1r50203p1r1003864p1r50495p2r1003346p1r1173p1r46424p1r1112p1r46220p1rf.html

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложили сте най-скъпите части и се е получило доста неб*лансирано! Можете да минете и сравнително по-тънко! Монитор имате ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложили сте най-скъпите части и се е получило доста неб*лансирано! Можете да минете и сравнително по-тънко! Монитор имате ли? 

Да имам но е малко стар  може да добавите 1 монитор в бюджета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменяте дъното с такова за сокет 2011 и паметта с 4х8GB и получавате това - http://nikem-bg.net/cart/50203p1r1003864p1r1003346p1r1173p1r46424p1r1112p1r46220p1r47213p1r50492p1rf.htmlОстават доста пари от бюджета та може да си вземете от актуалните монитори с АР 21:9 и да се наслаждавате на живота - http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-29-MX299Q-IPS/description.html Обща стойност: 6 881 лв. с ДДС та пак сте под бюджета. Може да добавите едно SSD. А ако сте тръгнали да избирате най-скъпото вижте за ASUS ROG RAIDR EXPRESS 240GB.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В общи линии-това не е офис машина.Аз изобщо не мога да разбера какво искате-програми,гейминг,бенчове или просто да похарчите много пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 5 226.20 лв. с ДДС Количка
ASUS PA279Q - 1606лв.

Може да го направиш с две видео карти quadro+780 + CORSAIR AX760I PROFESSIONAL CP-9020036-EU ако смяташ да играеш и игри.
Но когато го вземеш чудовището (без значение кой го е предложил), не е лошо да постнеш снимки с листче с надпис калдата и ника ти за да видим дали не е фейк темата ;)
Редактирано от ganio (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.