Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

За тези пари няма лаптоп, който да е добър за игри! Зависи и от игрите. Ако играеш по-рядко и по-леки, стари игри става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играй си каквото си играеш . На този лаптоп ще тръгнат и по-тежички . Големия въпрос е че просто лаптопите не са за игри и въобще за каквото и да било изискващо голямо натоварване на хардуера в големи периоди от време .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари няма лаптоп, който да е добър за игри! Зависи и от игрите. Ако играеш по-рядко и по-леки, стари игри става.

Става въпрос за новите игри като , Metal Gear Rising , Assassin's Creed IV , Call of Duty :Ghosts ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре да си вземете настолен компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за новите игри като , Metal Gear Rising , Assassin's Creed IV , Call of Duty :Ghosts ...

В такъв случай по-добре забрави! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel Core i3-2350M 2.3GHz

Intel HD Graphic 3000 - 128mb

6GB ram

Сега съм с този , и ми тръгват Darksiders 1 и 2 , Blades of Time и подобни които изискват 256-512 мб рам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да споделите какви са температурите,при игра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,ще попитам,толкова ли държите да вземете лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel Core i3-2350M 2.3GHz

Intel HD Graphic 3000 - 128mb

6GB ram

Сега съм с този , и ми тръгват Darksiders 1 и 2 , Blades of Time и подобни които изискват 256-512 мб рам

Проблема на лаптопа е че не може да се охлажда. Когато се играят игри на него по-дълго време температурите се вдигат при, което се получава прегряване. Когато това се получи няколко пъти някой от елементите ( в повечето случаи е чипа на видеокартата) се отлепя и лаптопа изгасва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,ще попитам,толкова ли държите да вземете лаптоп?

Да .Имам настолен , но честно казано не ми се седи на него , по ми е удобно на лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С настолен компютър ще получите много по-голяма производителност.При много по-голям монитор.

Ако просто ъпгрейднете настоящият ви настолен компютър,ще получите една достатъчно силна машина.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.