Премини към съдържанието
Black Power

Проблем с работата на порт на pci usb устройство

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам допълнително инсталирано pci  usb устройство. То има 4 + 1 порта. Та, проблема е с този +1 порт (вътрешен), който отказа да разпознава устройствата, а и не само това, но  устройствата видимо изпитват проблем!!! Другите 4 порта си работят нормално, но този 5-ти порт също ми е нужен. Видимо не се наблюдава неизправност. 

Къде е проблема???

Марката на устройството не я знам, но работи под ХР

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може порта да е повреден, може драйвера да ти прави проблем и т.н. Ако може го тествай на друг компютър. Ако ти трябват повече USB устройства, по-добре си купи USB суич.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може порта да е повреден, може драйвера да ти прави проблем и т.н. Ако може го тествай на друг компютър. Ако ти трябват повече USB устройства, по-добре си купи USB суич.

Да, да  ама не!!!

Няма проблем с драйвъра, а и да имаше то цялото устройство щеше да не работи правилно, а не само 1-н порт. Въпросния +1 порт е свързан т.е нещо като хъб е на 4-ти порт, но има ли нещо свързано особенно в 4-ти порт, то този +1 не работи. Странна работа????

П.П.  Въпроса вече е решен благодарение на помоща оказана от друг конкурентен сайт / форум.!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, да  ама не!!!

Няма проблем с драйвъра, а и да имаше то цялото устройство щеше да не работи правилно, а не само 1-н порт. Въпросния +1 порт е свързан т.е нещо като хъб е на 4-ти порт, но има ли нещо свързано особенно в 4-ти порт, то този +1 не работи. Странна работа????

Тествай го на друга машина. Ако и там ти прави проблеми значи хардуерно е повредено.

П.П.  Въпроса вече е решен благодарение на помоща оказана от друг конкурентен сайт / форум.!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.