Премини към съдържанието
justifymylove

Да помогнем на Александър

Препоръчан отговор

Знам че тази тема не е свързана по никакъв начин с темите които се коментират тук но мисля че ще помогнем за разпространението на тази благотворителна кауза. Всеки който може нека помогне - финансово, морално. споделяйки апела по други форуми и социални мрежи. Важно е !

Здравейте пише ви едно момче на 24 години от гр. Павликени. През 2011 претърпях пътен инцидент и от тогава съм в инвалидна количка. Диагнозата е два счупени прешлена от гръбначният стълб и невъзможност за движение на долните крайници. От тогава съм в инвалидна количка. Имаме уверенение и оферта от гръцка клиника за това че аз ще мога да проходя след операция за присаждане на стволови клетки но сумата която искат е непосилна за нас - 20 000 евро. Направихме кампания във facebook но все още моята история не може да достигне до много хора и такива които да ми помогнат. Бих желал ако нямате нищо против да се включите в моята кампания като разпространите моята страница и история.

Страница във Facebook - Да помогнем на Александър http://www.facebook.com/dapomognemnaaleksandar

Ето тук може да се запознаете с моята история и наистина ще се надявам да се включите и вие. Ако ви трябва още информация насреща съм.

Ето и телефонен номер: 0883605624.

Поздрави от Александър гр. Павликени
Начини за дарение:
Банкова сметка: Александър Стефанов Алексиев

BIC: UNCRBGSF
IBAN: BG14UNCR70001520708491

УниКредит Булбанк

Paypal acount: helpaleksandar@abv.bg

Дарение със СМС: DMS ALEXANDER на номер 17 777

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели искам да споделя с вас репортажа който направиха за мен днес по NEWS7. Продължавайте да пращате смс-и скоро ще ви покажа резултатите.

http://news7.bg/%D0%9E%D1%89%D0%B5-%D0%BD%D0%B5%D1%89%D0%BE/%D0%94%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BD%D0%B0-%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%8A%D1%80-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B8_l.baa_i.44218_b.5439.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.