Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Притет

Значи, с Firefox 4.00 съм и използвам Adobe Acrobat, за отваряне на PDF файлове.Бихте ли ми казали, как когато отваря файла да ми се отваря директно а не първо да ми се сваля файла и след това да го отварям..Някакви съвети?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е налична за Firefox 4.00

Явно ще се наложи да изтегля Firefox 9.0.1 щото искам и още 1 добавка..Да се надяваме, че няма да забива..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо направо не инсталирате програмата Adobe Reader

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си по-нова версия на Firefox. В по-старите версии не се визуализират pdf файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Притет

Значи, с Firefox 4.00 съм и използвам Adobe Acrobat, за отваряне на PDF файлове.Бихте ли ми казали, как когато отваря файла да ми се отваря директно а не първо да ми се сваля файла и след това да го отварям..Някакви съвети?

Визуализацията не струва, така че няма смисъл от това начинание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтеглих firefox 9.0.1 пак същата работа..?

и с 14.0.0 не става ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с най-новата версия на мозилата стана но ще ми товари лаптопа..какъв браузер ще ми препоръчате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех,товарене.Модзила наистина е доста лекичък браузър.Опитайте да оптимизирате системата.

Инсталирахте ли програмата,която ви препоръчах?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дa, наскоро тука ми казаха, че Мозилата доста товари по-старите лаптопи и иска много RAM.Аз съм с лаптоп- 500 рам, 1.6 процесор , 64 видео..Преди да оптимизирам системата с по-леки програми доста ми забиваше лаптопа и Firefox-a на ден по 10 пъти ми забиваше, сега откакто минах на по-леки програми нямам прооблем..ще видим сега като съм с най-новата версия сигурно пак ще се върне проблема..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега, няма как, избираш: или ползваш нова версия на браузер, която ти визуализира pdf файловете,или караш със стара и за разглеждане на pdf ползваш отделна програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега и flash pleyer ще трбява да обновявам..май няма да има смисъл защото пак ще се върна на старите версии ако почне да ми забива..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дa, наскоро тука ми казаха, че Мозилата доста товари по-старите лаптопи и иска много RAM.Аз съм с лаптоп- 500 рам, 1.6 процесор , 64 видео..Преди да оптимизирам системата с по-леки програми доста ми забиваше лаптопа и Firefox-a на ден по 10 пъти ми забиваше, сега откакто минах на по-леки програми нямам прооблем..ще видим сега като съм с най-новата версия сигурно пак ще се върне проблема..

Не е само до ползване на леки програми.Ами и до изключване на сервизи и услуги,заемащи от системната памет.

Предполагам,че сте с Уиндоус ХР

Оптимизация на Windows XP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На лаптопа няма програми които не използвам..да с Xp съм..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз отново казвам,че не е въпрос на програми,а става дума за сервизи и услуги.

Ползвайте и програмата CCleaner.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз използвам следната практика - ако някои от програмите използвам по-рядко, но са ми необходими, използвам портабъл версии. Напоследък рядко ми се налага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, твърде слаб ми е лаптопа за да мога да използвам най-новите версии на Firefox и flash player.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На лаптопа няма програми които не използвам..да с Xp съм..

Надявам се,че са махнати всякакви вредни тулбарове,програми за защита,няколко вида плейъри и какво ли не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена, ваши колеги ме посъветваха да си махна антивурсната и на нейно място да сложа Malwarebytes тя дори сега не е и включена дори..В Mozilata съм сложил Add Block , да не се показват рекламите, че съм чувал, че много проблеми правят на по-слабите лаптопи..Добавям снимки на програмите ми , да се уверите..Сега като гледам Google Chrom си стои , а имам спомен, че го бях деинсталирал сега ще го премахна.

Публикувано изображение

Редактирано от powerful (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антивирусната я махнете,ако сте сигурен,че не влизате в съмнителни сайтове.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази програма която се води "антивирусна" ми споделиха, че не е тежка, но щом Вие така мислите ще я премахна..Иначе не е ли опастно да съм без защитен софтуер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип е опасно.Ако не влизате в съмнителни сайтове,нямайте притеснения.

Махнете и Гугъл Хром.

изпълнете и повечето от съветите,които съм ви дал в линк-а.Пишете след 2-3 часа,като го направите всичкото,да кажете как се държи системата.

Междувременно,публикувайте тук снимка от Таск Мениджър,да видим как се товари процесора и рам-паметта.Да видим и кои процеси от всички потребители са стартирани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега малко трудно върви машинката.. ще видим.. мозилата и флаш плеара са май доста тежки..

Публикувано изображение

изпълних стъпките до control panel (включително) после където трябваше да напиша services.msc ми излезе друго нещо и се отказах..сега ще рестартирам да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Притет

Адобето е ши*ано, бъгаво, бавно и пълно с рискове за сигурността. Инсталирай си PDF X-Change Viewer - бърза и лека програмка за PDF, която има опция (избира се по време на инсталирането) да ти показва PDF-ите директно в браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.