Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди доста време получих следния проблем с хард диска на компютъра. Моделът е на WD Blue Caviar 1 TB. Та след известно време BIOS-a спря да го открива, като това се оправяше при смяна на порта, докато накрая изобщо не го намираше. Когато го включа, дискът се върти, но не се открива. Пробвах го и на друг компютър, но без успех. От това, което прочетох, става въпрос за изгоряла платка. Имам доста информация на диска, която много ми се иска да спася. Четох, че имало сервизи, които могат да го направят. Ако някой може да ми препоръча такъв в София и да каже колко долу-горе ще ми струва услугата, ще бъда много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай.Лично не съм ползвал техните услуги,но приятел ги е ползвал и е останал доволен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е от електрониката на хард диска лесно се оправя.Намираш по нета друг като твоя и евентуално смениш платката и ще тръгне. Но ако не си сигурен, че е изгоряла електрониката потърси сервиз, но знай, че ще излезне солено ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е от електрониката на хард диска лесно се оправя.Намираш по нета друг като твоя и евентуално смениш платката и ще тръгне. Но ако не си сигурен, че е изгоряла електрониката потърси сервиз, но знай, че ще излезне солено ;)

Да ама не е съвсем така. Само с проста подмяна на електрониката доста отдавна не се получава.

Цък със сигурност ще е по-евтино от Итема.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.