Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте и благодаря за отговорите предварително.Значи днес си регистрирах домейн и си закупих hosting от godaddy.com с идеята да си направя просто сайтче което да се състои от това да има background картинка която съм си направил на photoshop и в центъра вградено клипче директно от youtube което ще бъде просто един html файл.Направил си html файла и го качих чрез FileZilla в файловият мениджър на godaddy, но в сайтът ми нищо не се е променило.Всичко си стои както го правих с едина от тяхните програми която няма никакви функции.В файловият мениджър имам само ето тези папки:

• [*]
[*] [*] [*] [*] [*]
Публикувано изображениеПубликувано изображениеlogs

Като сложих папката в която беше html файла и картинката която използва за background в httpdocs.Кръстих папката както ми падна и се чудя дали трябва да има някакво точно наименование, а html файла го кръстих index

Сега се чудя защо сайта не се променя и дали проблема е в мен или в godaddy.Също така горе и долу в дясно има owner login и логото на godaddy и се чудя дали могат да бъдат премахнати защото само замърсяват
сайта и не ми харесва.Благодаря за отделеното време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без папката - само файла index.html сложи във httpdocs

ако има там някакъв временен index.html го изтрий

със техни редактори -защо

Редактирано от IN-VISIBLE (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих това, но не се променя нищо.Възможно ли е да трябва да се изчака или промените взимат ефект моментално?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

презареди страницата от браузъра -защото може да зареждаш от кеша на браузъра

иначе като качиш нещо разбира се веднага се вижда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не се променя ;( . Търсих разни туториали в интернет, но нищо не мога да намеря и вече оставам без опции

Даже има една опция да си preview-на сайта и ми показва точна както съм го направил в html файла, но като го отворя си показва някакво Hello което е от самото начало и логото на godaddy което стои супер грозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във туториалите виждам две неща за go daddy

от контрол панел отиди на hosting details

където пише server details  кликни където пише dns primary domain prewiew

като се отвори прозорчето кликни върху enable DNS

и долу където пише make this site live

Ако нещо са променяли от панела за управление или файловете не са на точното място -пак чети упътването от хостинга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Целият интерфейс е променен, и аз гледах доста туториали и забелязах, че във всеки туториал интерфейса е различен.На няколко места сложих тези файлове и тествах дали се променя нещо, но всичко си стои както е правено с instantpage-a(скапана програмка с която слагаш само текст и картинки).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми недей използва техния редактор-качи си направени от тебе html файлове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.