Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли да ми направите някаква конфигурация за компютър за игри и за програми?Бюджета ми е до 1500-1700лв.Благодаря предварително! А и исках да ви питам дали има сглобяване на лаптоп?До сега не съм чувал, че има за това питам.Имам предвид, както сглобяване на настолен така и на лаптоп. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не на лаптоп няма. Компютъра трябва ли да има монитор и друга периферия?

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не на лаптоп няма. Компютъра трябва ли да има монитор и друга периферия?

Не се сещам но можеш да си вземеш конзола ако имаш и смарт тв ще е много яка играта на големия екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, монитор и друга периферия не трябва да има.

Ако можеш да ми предложиш и нещо добро на по-ниска цена още по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
КоличкаНапълно достатъчно ако не си много претенциозен щом искаш да е по-евтино. Ако искаш нещо по-добро за игрите просто заменяш видеото с по-добро.Например с Zotac 760 и пак ще излезе 1 415 лв. Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 1 648.87 лв. с ДДС
Кажи монитора ти с каква резолюция е? Защото за тези пари може да се направи конфигурация и с монитор. Нещо подобно като на naruto + качествен монитор. Иначе дъното си има всички необходими слотове. За проц, може да вземеш и 4440. Добавил съм ти и SSD за бързодействие. Захранването ще е достатъчно. И отлична кутия с добър въздушен поток и възможност за cable managament.
Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!Поздрави! :)Ако някой има и други предложения да пише. (y)

Tази конфигурация на naruto ме устройва чудесно.Не ми трябва монитор. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка.С това ще си по-дълго време в играта.

Публикувано изображение

+Този хубавец сега или на по-късен етап-HR-02 Macho.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами стол и компютърно бюро да ви предложим тогава.Тъкмо ще се запълни бюджета.Пък и ще ви е много по-комфортно.Особено с подходящ стол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КоличкаНапълно достатъчно ако не си много претенциозен щом искаш да е по-евтино. Ако искаш нещо по-добро за игрите просто заменяш видеото с по-добро.Например с Zotac 760 и пак ще излезе 1 415 лв.

Аз също съм за тази конфигурация :) Само ,че бих взел тази видео карта: GB R9 270X OC .Много е добра като цена/производителност 

Редактирано от Andrey_96 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако темата не ти изнася не коментирай.До бюджета-толкова е, ако имаш излишни подай насам.

Мнението ми беше съвсем добронамерено.Няма да видиш особена разлика между конфигурациите на naruto или Нико_

Предложението на johny01 е с най-силна видеокарта.

Пък ти,ако искаш стой на табуретка часове наред докато играеш,

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението ми беше съвсем добронамерено.Няма да видиш особена разлика между конфигурациите на naruto или Нико_

Предложението на johny01 е с най-силна видеокарта.

Пък ти,ако искаш стой на табуретка часове наред докато играеш,

С на johny01 предложението забравя за ъпдейт поне 2-3години. Има си отключен процесор, като почне да се задъхва след някоя година един клок с подходящото охлаждане и пак ще е в играта. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не си споменал какви игри и програми ще ползваш ако ще снимаш геймплей ти препоръчвам i7 4770 + gtx 770 .. но не и варианта на Palit просто тези чападжийски марки не си заслужават по добре дай 30-50лева повече пари за карта на Asus , Gigabyte или MSI : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.