Премини към съдържанието
Wildzet

Измамиха ме в counter strike сайт с SMS

Препоръчан отговор

Здравейте, в един counter strike сайт ме измамиха с един смс. Какво да правя? Сигурен съм, че не съм единствения измамен :( Измамата беше- Пратете един смс от 2.40 и ще получите администраторски права в един от нашите сървъри(правата Ви няма да се махнат, докато не злоупотребите). Получих права точно за 3 дена и после ми ги махнаха, изведнъж спряха сървърите и преименуваха името на сайта и форума. Мога ли да подам жалба някъде или...? 

Редактирано от aaallff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалба за 2,40 лева? Сериозно ли?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи на всичките си приятелчета да не пращат такива съобщения и се радвай, че си олекнал само с 2 и 40.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса не е за 2.40 не ми пука за смс-са. Въпроса е принципен :) Защото съм 100% сигурен, че не съм първия и няма да съм последния, когото мамят. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалба за 2,40 лева? Сериозно ли?

А защо не? Според мен трябва да се подаде жалба. Не заради двата лева, а защото такива трябва да бъдат наказвани.

Кажи на всичките си приятелчета да не пращат такива съобщения и се радвай, че си олекнал само с 2 и 40.

Много е гаден начин на мислене от рода на: "Излъгали са те, щот си будала, ти си виновният, а не тия дет ядат баницата."По този начин, на такива им се разминава и те пробват пак...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз помолих нали да ми върнат правата ама те Не, имало е грешка...  И въпросът ми бе съвсем сериозен ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, в един counter strike сайт ме измамиха с един смс. Какво да правя? Сигурен съм, че не съм единствения измамен :( Измамата беше- Пратете един смс от 2.40 и ще получите администраторски права в един от нашите сървъри(правата Ви няма да се махнат, докато не злоупотребите). Получих права точно за 3 дена и после ми ги махнаха, изведнъж спряха сървърите и преименуваха името на сайта и форума. Мога ли да подам жалба някъде или...? 

Не, няма смисъл да подаваш жалба, защото те са изпълнили своята част от договора -срещу СМС-а си си получил права над сървъра и сайта ДОКАТО ТОЙ е съществувал.

След като този сайт вече не съществува, а има нов, с друго име - ти вече НЯМАШ в договора си права над него и трябва да пуснеш нов SMS за новия сървър.

Той може да е същия, дори фирмата е същата, само името на сайта да е сменено, но тук името е всичко - стария сървър, със старото име не съществува, както и твоите правата над него.Това е част от играта, не се ли сещаш ?

Ей, четете инструкциите и правата за ползване бре. Очи имате, ум също - четете и след това пускайте SMS-и , ако ви изнасят правилата.

А не след това да ревете "измамиха ме".

Сам си се измамил, като си се хванал да играеш по тези правила.Няма на кого, освен на себе си да се сърдиш.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако сайта и сървъра са сменени, след това пак са върнати? Със старото име... И тези права, които аз получавам за за срок от 1 месец. Почти навсякъде е така. Има 2-ма главни, единия е собственика а другия е хостър(на сървъра). Хостъра уж напуснал, но сървъра си седи към същата верига? Нещо странно ми се струва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тегли му една п***а ма*на и недей да си даваш парите за глупости. Точно поради тази причина (пак същата схема, срещу смс ставаш админ ала-бала и уж смс-а безплатен) и БУМ -100лв. Веднъж в един сървър на друга игра пратих смс за 1.20 или 2.40 (не се сещам точно колко)  и повече не успях да си вляза с героя. Така, че не си давай парите за глупости. По-добре събери пари да си купиш нещо или просто си купи нещо за ядене. Според мен това е най-доброто решение, защото винаги ще има някой който да иска да те прее*е.Общо взето всеки гледа да изкара някой лев на гърба на другия...

Редактирано от m0nss7erKill (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.40 не са кой знае колко голяма сума. Аз пратих, не защото исках да се фукам с prefix-а Server Admin в сървъра, ами защото сървъра беше готин и исках да съм част от екипа(като изключим 2-ма 3-ма). Само че в правилата беше написано: За да станете админ в някой от нашите сървъри, първо трябва да сте били SMS Vip или SMS Admin в някой от тях. То смс-си за 100 лв няма.

Пък и при мен не става номера, защото аз не си вдигам парите (ваучера) на повече от 3лв :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.