Премини към съдържанието
blu3x

Къде отиват песните след като се свалят от Spotify?

Препоръчан отговор

Премиум режима на Spotify позволява да може да се свалят песни за офлайн слушане. Могат да се слушат само с програмата на Spotify. Интересно ми е къде отиват файловете. Ако знаете пишете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Spotify e програма само за слушане на музика онлайн.Аз си го използвам редовно,но не съм видял още,да има възможност да се свали песен от там.То всъщност не е сваляне на песни,а правене на собствени плейлисти в самата програма.Чрез програмата,се слушат офлайн,само твоите архиви с музика,които са ти в компютъра!Те трябва да са синхронизирани онлайн,за да може друг да слуша твоята музика,както ти имаш достъп до музиката на всички абонати-онлайн.Това е принципът на самата програма Spotify.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Spotify e програма само за слушане на музика онлайн.Аз си го използвам редовно,но не съм видял още,да има възможност да се свали песен от там.То всъщност не е сваляне на песни,а правене на собствени плейлисти в самата програма.Чрез програмата,се слушат офлайн,само твоите архиви с музика,които са ти в компютъра!Те трябва да са синхронизирани онлайн,за да може друг да слуша твоята музика,както ти имаш достъп до музиката на всички абонати-онлайн.Това е принципът на самата програма Spotify.

На премиум версията има опция Avalivable oflne и от там се свалят  и могат да се слушат онлайн но незнам къде отиват, иначе се слушат без интернет. Но ако искам да слушам на кола колекцията която съм създал немога да ги кача на флашка и трябва да се свалят отдругаде и така се хаби време. 

Редактирано от ivan3x (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.