Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

blu3x

Къде отиват песните след като се свалят от Spotify?

Препоръчан отговор

Премиум режима на Spotify позволява да може да се свалят песни за офлайн слушане. Могат да се слушат само с програмата на Spotify. Интересно ми е къде отиват файловете. Ако знаете пишете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Spotify e програма само за слушане на музика онлайн.Аз си го използвам редовно,но не съм видял още,да има възможност да се свали песен от там.То всъщност не е сваляне на песни,а правене на собствени плейлисти в самата програма.Чрез програмата,се слушат офлайн,само твоите архиви с музика,които са ти в компютъра!Те трябва да са синхронизирани онлайн,за да може друг да слуша твоята музика,както ти имаш достъп до музиката на всички абонати-онлайн.Това е принципът на самата програма Spotify.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Spotify e програма само за слушане на музика онлайн.Аз си го използвам редовно,но не съм видял още,да има възможност да се свали песен от там.То всъщност не е сваляне на песни,а правене на собствени плейлисти в самата програма.Чрез програмата,се слушат офлайн,само твоите архиви с музика,които са ти в компютъра!Те трябва да са синхронизирани онлайн,за да може друг да слуша твоята музика,както ти имаш достъп до музиката на всички абонати-онлайн.Това е принципът на самата програма Spotify.

На премиум версията има опция Avalivable oflne и от там се свалят  и могат да се слушат онлайн но незнам къде отиват, иначе се слушат без интернет. Но ако искам да слушам на кола колекцията която съм създал немога да ги кача на флашка и трябва да се свалят отдругаде и така се хаби време. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...