Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
ghost2

проблем при инсталиране на windows 7

Препоръчан отговор

здравейте.лаптопа ми е hp625,купен е със open suse linux от магазина освен това е ползван с различни линукси след това.сега при опит да се инсталира windows 7 на него дава грешката от снимката по долу. това почна наскоро да ми го дава преди съм инсталирал седмица без проблем си работи и се инсталираше без грешки.в момента на него има инсталиран linux mint ако това е от значение.някой ако знае за въпросния проблем моля да обясни.благодаря ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Читава ли е медията от която инсталирате ? Някакви хардуерни проблеми има ли лаптопа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Читава ли е медията от която инсталирате ? Някакви хардуерни проблеми има ли лаптопа ?

абсолютно читава е медията инсталирам от флашка дава грешката после от диск пак същото а на друг компютър няма проблем.само на моя го прави и съм забелязал само като преди това е имало някакъв линукс инсталиран.и да лаптопа е в идеално състояние никакви хардуерни проблеми всичко работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абсолютно читава е медията инсталирам от флашка дава грешката после от диск пак същото а на друг компютър няма проблем.само на моя го прави и съм забелязал само като преди това е имало някакъв линукс инсталиран.и да лаптопа е в идеално състояние никакви хардуерни проблеми всичко работи.

Тук има описание за решаване на проблема - пише, че възниква при проблем със захранването - вие имахте ли такъв при започването на инсталацията?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук има описание за решаване на проблема - пише, че възниква при проблем със захранването - вие имахте ли такъв при започването на инсталацията?

описаният начин помогна съвсем нормално се инсталира интересното е че нямам проблем със захранването батерията на лаптопа ми е старичка и е за смяна не знам дали не прави въпросния проблем заради това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

описаният начин помогна съвсем нормално се инсталира интересното е че нямам проблем със захранването батерията на лаптопа ми е старичка и е за смяна не знам дали не прави въпросния проблем заради това

радвам се, че всичко е наред, проблема е, че веднъж като се появи тази грешка, се запазва и при опит за нова инсталация, ако не се забърше хард диска, пак ще се появи. Може да е имало кратко превключване от батерия на захранване, всичко е възможно. Важното, че сте успели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря ви за помощта това което казахте е вярно и при следваща инсталация грешката се появи пак принципно какво имате предвид под забърсване на харда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.